Wpis z mikrobloga

@kasperski113: @Kadet20: tu nie ma co porównywać. do wyników fame to nawet w połowie nie zblizy sie zadna organizacja frekowa. Wypełnili luke w uj. Wystarczy zobaczyc jaki wyniki wyswietlen maja Youtuberzy. Gosciu wrzuca film domu i ma 1 milion wyswietlen , kobieta pokazuje wideo z operacji powiekszenia ust i ma 1 000 000 wyswietlen :) Fame ma na konferencjach 60 000-150 000 widzów ale nie zapominajmy ze byle patus magical
@AH24N2: To zdecyduj się czy pijesz do liczby oglądających czy do "poziomu" widzów bo mam wrażenie że argumenty się skończyły i teraz będziesz się tłumaczył że KSW to oglądają wręcz profesorowie i naukowcy a fame mma plebs xD Prawda jest taka że KSW nie ma podjazdy pod względem liczb do FAME na ten moment. O Fame piszą teraz wszędzie, nawet u mnie dwóch typowych januszy z pracy wykupiło w sobotę ppv
@AH24N2: I nie mam nic do KSW bo też uwielbiam oglądać a KSW 64 oglądałem nawet w Łódzkiej Atlas Arenie. Sportowo wiadomo KSW inna liga i Fame nigdy nie będzie miało podjazdu, jednak jeśli chodzi o wykręcanie liczb na ten moment Fame wyprzedziło KSW imo.