Wpis z mikrobloga

Witam Mirki,

Mam problem z aranżacja kuchni i przygotowałęm 3 warianty jak wszystko poustawiać. Może ktoś by doradził.

Projekt zakłada że na dłuższej ściane przed oknem będzie stała lodówka.

Moje warianty aranzacji + jakie mają wady wg mnie:
1) piekarnik i mikrofala w zabudowie w słupku w rogu wzdłuż dłuższej ściany (po prawej stronie), obok lodówka dostawiona - problem w tym że od ściany do okna jest 117cm więc może być problem żeby to zmieścić + troche to zasłoni okno + przydałaby się jakaś izolacja między lodówką a piekarnikiem
2) Drugi wariant to lodówka w rogu jak w projekcie a słupek z piekarnikiem i mikrofalą w lewy dolny róg obok płyty indukcyjnej, a samą płytę by się trochę przesunęło - wada w tym wypadku jest taka że nie jestem pewien czy wszystko dobrze się zmieści na głębokość i czy nie będzie wystawało - ściana po lewej ma 67cm ale wiadomo że też nie będzie to do samej ściany dosunięte bo jakieś kable itp z tyłu.
3) Ostatni wariant to zostawić jak w projekcie, piekarnik normalnie pod płytą indykcyjna - wada że nie ma miejsca na mikrofalówkę wtedy a osobiście bardzo podobają mi się mikrofalówki w słupku z piekarnikiem.

#projektowaniewnetrz #remontujzwykopem
Pobierz excelfinance - Witam Mirki, 

Mam problem z aranżacja kuchni i przygotowałęm 3 wari...
źródło: comment_1637675541icNObsy252dmWhs98Gu8n2.jpg
  • 13
@excelfinance: Mam słupek z piekarnikiem a nad tym mikrofala. Nigdy nie bierz piekarnika pod płytą. To jest tak wygodne i praktyczne, że szok.
Poza tym ten słupek z piekarnikiem stoi bezpośrednio obok lodówki wolnostojącej.
Nie ma żadnych problemów od 10 lat.
@jack_: no wlasnie duzo osob chwali to rozwiazanie nawet jezeli beda stały obok siebie urzadzenia tylko wlasnie jak widzisz mam tylko 117 cm od sciany do okna. Lodówki nie chce zabudowywać ale i tak moze byc ciezko zmieścić + moze troche przeslaniac okno