Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PiSem ale podoba mi się, że walczą z inflacją wprowadzając tarcze dla osób bezrobotnych/pracujących na czarno (oficjalne dochody <1500zł/mc na rodzinę). Te osoby są bardziej pokrzywdzone od cwaniaków zarabiających >5k miesięcznie i płaczących jak to państwo ich okrada bo muszą płacić podatki solidarnościowe.

Zresztą inflację spowodował Tusk i Merkel a jedyne co potrafią to atakować rząd za "rozdawnictwo"

#bekazpisu #bekazpo #inflacja
  • 12
@kukold dlatego pracuje w weekendy żeby moja patologiczna sasiadka która nie płaci czynszu ma bombelka i nie ma partnera jak i nigdy nie pracowała mogła opłacać chociaż rachunki za prąd z bonów finansowanych przeze mnie. Trochę mnie to irytuje bo często jak wracam z nocki to nie mogę spać bo słucha głośno muzyki od rana ale to pewno dla bombelka wszystko. Napisałbym że odsypiam w weekend ale w sumie w weekendy jestem
@kukold: Co racja to racja. Biorom te bezdzietne lambadziary pieniąnszki za klikanie w kąkuter a my tutaj matki wychowujące dzieci, przyszłość tego narodu musimy siem ochłapami zadowalać. Ale dzięki pisowi i nowemu ładowi jest nadzieja na sprawiedliwość