Wpis z mikrobloga

Mało mądry troll trollował w moim wątku o Memoriale (i załapał się na czarną) pytając natrętnie, co z imigrantami na granicy. Ano to. (A Meller to bardzo wiarygodne źródło - wiem, wam to nazwisko nic nie mówi, ale mnie tak).

Jak to jest, dumni polscy patrioci, wiecznie chlipiący nad Polską zdradzoną przez tych czy tamtych, zdradzić w tak parszywy sposób sojuszników? Co napiszecie: "to nie uchodźcy, to migranci zarobkowi mają wracać, skąd przyjechali"? Jakieś copy/paste o socialu w Niemczech? Czy po prostu bluzgniecie po swojemu?

#afganistan #granica #uchodzcy
źródło: comment_1637840981DD0hkaz0BYRQCZKWylpakC.jpg
  • 6
@Andreth: cyniczne perfidne polskie sku****ny bez serca

Takie sytuacje to najlepszy dowód, że Jedwabne, Kielce, szmalcownictwo, itd, były jak najzupełniej w Polsce możliwe
umni polscy patrioci, wiecznie chlipiący nad Polską zdradzoną


@Andreth: Ale czy ci dumni patrioci popierali polską interwencję w Afganistanie? Czy moze ci dumni patrioci, że polska to kondominium pod zarządem powierniczym?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth: tak dla jasności wydaje mi się, ze policja musiała przekazać ich SG. Tak z rozmów z tutejszymi i tym co mnie spotyka to mam wrażenie, że akurat policjanci są chyba najbardziej profesjonalni ze wszystkich. Pewnie dlatego, że z działaniem na służbie mieli do czynienia do tej pory non stop. Takie to moje spostrzeżenie.