Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis został usunięty po kilku minutach, widocznie jakiś ch. go zgłosił, a moderacja sami wiecie co. Więc wrzucam jeszcze raz ocenzurowany.
@7160 możesz tutaj wkleić te swoje wys..wy dla porządku: https://www.wykop.pl/wpis/62021143/tomaszwks-ja-#!$%@?-juz-drugi-raz-poswiecam-swoj/
Ja niczego nie usuwałem.

#covid19 #koronawirus #polska #teoriespiskowe #szczepienia

Dzisiaj przeczytałem taki oto komentarz odnośnie szczepionki na covid:

[...] nie przyjmę jej, by nie przykładać ręki do budowy totalitaryzmu, nawet kosztem zwiększonego ryzyka utraty zdrowia czy życia, ewentualnie postarałbym się przyjąć ją na lewo, poza systemem.


Macie całość, żeby mnie nikt o wyrywanie z kontekstu nie posądził: https://www.wykop.pl/link/6382119/comment/98990425/#comment-98990425

Wykop zaj...ny jest podobnymi wysr...mi. Totalitaryzm, mocne słowo. K...a mać niech mi ktoś w końcu wytłumaczy co miałaby dawać jakiemukolwiek rządowi jakiegokolwiek tzw. "cywilizowanego" państwa możliwość kontrolowania kto jest zaszczepiony, a kto nie? Co miałoby dawać szykanowanie niezaszczepionych? Co miałoby dawać przyznawanie jakichś zje....ch paszportów covidowych (zwanych na wykopie subskrypcją) i możliwość ograniczania wolności tych, którzy szczepionki nie przyjęli? Co miałoby dawać takiemu Macronowi, Merkel czy innemu (tfu!) kaczyńskiemu możliwość decydowania co może robić zaszczepiony, a czego nie może robić niezaszczepiony i gdzie może wejść ten pierwszy, a gdzie nie może ten drugi? I co miałby dawać nakaz przyjmowania kolejnych dawek lub wręcz obowiązek szczepień?

Gdzie jest jakaś wartość dodana tego całego gó..a dla ludzi którzy decydują o tej całej szopce? Jaki jest jest cel tych wszystkich działań i gdzie ten wasz spisek? Co ma dawać to rzekome kontrolowanie społeczeństwa, jaki jest jego cel i jaki jest z tego tytułu jakikolwiek zysk dla władz państwowych?

Może byście w końcu zrozumieli, że w demokracji praktycznie każda licząca się w wyborach partia robi wszystko co możliwe aby zwiększyć swoje poparcie lub jeśli się nie da to robi wszystko by stracić jak najmniej. Nie ważne czy działania są skrajnie debilne czy zaje...cie mądre długofalowo. Każda większa partia zrobi wszystko co możliwe by w kolejnym sondażu zyskać (lub jak najmniej stracić) i utrzymać się przy korycie (lub dopchać się do koryta). Będą pie...lili to, co w danej chwili im się opłaca i tak jak im się opłaca będą głosować. To jest cała przyczyna tej całej szopki, a nie żadna kontrola społeczeństwa, totalitaryzmy czy inne wielkie plany i wielkie ku..a światowe teorie spiskowe.

Może byście w końcu zrozumieli, że żadnemu rządowi ten cały je...y covid nie jest na rękę i każdy rząd robi akurat to, co najbardziej mu się w danej chwili opłaca. Nie ma w tym żadnego spisku ani żadnej ku..a tzw. "Big Pharmy" która przekupiła cały je..ny świat. Jest tylko demokracja czyli rządy de..li.

--------------------------------------------------------------------------------

Przedwczoraj Apple złożyło pozew przeciwko izraelskiej spółce tworzącej oprogramowanie szpiegowskie Pegasus, służące do łamania zabezpieczeń telefonów i inwigilowania użytkowników. Oświadczyli również, że będą informowali ludzi, którzy potencjalnie stali się celem takiego ataku. Wczoraj nieprzychylna władzy prokurator otrzymała do Apple informację o możliwym cyberataku ze strony służb państwowych.

Może byście się lepiej zainteresowali tym tematem? Bo to właśnie tutaj jest prawdziwy spisek i prawdziwy totalitaryzm, a nie w jakichś jeb...ch paszportach dla zaszczepionych, które obecną władzę tak naprawdę ch.j obchodzą. Media jakoś milczą w ww. temacie. Dlaczego? Bo to się nie klika. Czemu się nie klika? Bo wy id..ci widzicie totalitaryzmy i spiski w jakichś je...ych szczepionkach podczas gdy Polska zmienia się Białoruś na naszych oczach.
  • 1