Wpis z mikrobloga

A pamietacie te nagrania na twitterze z chin z początku pandemii na których ludzie umierali na stojąco? Idzie chłop chodnikiem i umiera. Był chłop nie ma chłopa. To byli czasy.


@Czimchik: tak! bardzo ciekawe czyje sluzby puszczały te filmiki. i czemu nikogo dzis nie interesuje cel tamtych filmow? dlaczego nikt nie ustala ich autora? mielibysmy ustalonego tworce tego swiatowego cyrku ktory sie od prawie 2 lat dzieje na swiecie

A pamiętacie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danieldan: no zniknęło z dnia na dzień jakby bana dali, ale jak okiełznać 2 mld ludzi w internecie

jak #!$%@? ktoś wiedział co sie dzieje i prowokował panikę, mało kto pamięta że to częściowo odpowiadało za histerię we Włoszech gdzie każdy z najmniejszymi objawami był wciskany do szpitala i zajmował miejsce, stąd ten pokot - nie było miejsca na hospitalizację ludzi którzy rzeczywiście jej potrzebowali

każdy sie bał że zdechnie na
@Czimchik: @danieldan: jakie sluzby, jakie schadowbany, czy to naprawde az tak nieoczywiste ze osoba z IQ >80 w przypadku takiej sytuacji jak pandemia szybko zalapie ze wrzucajac taka "sensacje"(jak teraz jakis wyrywek bez kontekstu z podpisem jak to w australi poilicja aresztuje za brak maski czy cos) czyli pierwszy lepszy filmik z zaslabnieciem lub czyms w tym stylu i podpisze ze typ kojtna na wirusa w marszu i wyswietlenia leca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@obk: o czym ty do mnie #!$%@?, ja tylko pisze jak było a ty wylatujesz jak Norek z kanałów i krzyczysz cos do mnie

Nagrania zniknęły z dnia na dzień, wiem bo je z rumieńcami i obsranymi gaciami oglądałem
Czesciowo mogło tak być jak @obk pisze ale u nas w Polsce ten temat nikogo wtedy nie interesował nie był jeszcze medialny, więc zarzutka musiałaby być autorstwa Chinskich Mireczków a nie rodzimych (no albo służb jak sądzimy z @Czimchik ). Temat stał się głośny u nas dopiero jak to doszło do Włoch, ale wtedy grali juz Bergamo, nie Chiny.

No ale dobra. Jak wytlumaczysz filmy z zaspawywaniem drzwi na przykład. Te filmy
@Kalwi: Chlopie a ty wyjdz z piwnicy, co chwila wpisy o koronawirusie, po kilka kilkanascie dziennie, codziennie z 8 do 10 godzinna przerwa na spanie, profil mowi wszystko, bezzyciowiec z jakims odpalem na korone. Aspoleczny psychol stwierdza ze ja pije, oprocz 2 do 3 piw na tydzien to juz pewnie ponad pol roku sie mocniej nie napilem.
Masz manie na punkcie koronawirusa, swiat ogladasz przez monitor i wkrecasz sie w teorie
@Czimchik: pamiętam jak kumpel z tym latał w pracy i z pdfem gdzie było zdjęcie płuc zjedzonych przez covid, oj piękne czasy łezka w oku się kręci. Byłem wtedy numer jeden zagrożeniem, bo podróżuje po świecie a tam wiadomo śmierć ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mój ulubiony tekst "ty jesteś nieodpowiedzialny" ( ͡° ͜ʖ ͡°)