Wpis z mikrobloga

**TRLD: Play przepisał mój aktywny numer na kogoś innego (_)

To jest po prostu żart. Numer aktywny, opłacany regularnie, nagle zaczyna przekierowywać na inną osobę. Znajomi żalą się że ktoś inny odbiera. Wysłane kilkanaście zgłoszeń/reklamacji jeszcze
20 listopada zapewnienia że usługa działa poprawnie - teraz informacja że numer został jednak został przekazany na inną osobę wcześniej.

Numer wykorzystywany w autoryzacji do banku, również cała prywatna korespondencja, dane medyczne, telefony od tak przekierowane do innego klienta.
Z miesiąca na miesiąc bez żadnego wytłumaczenia na aktywnym koncie (prepaid) z środkami (regularne doładowania) numer przepisany na innego klienta**

Co to za cholerny absurd? W odpowiedzi na zgłoszenie zachęcają mnie do aktywacji innego numeru (_)

Nawet nie wiem jak to opisać, to brzmi tak idiotycznie - może z tej bezradności zawołam @ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl

#play #afera #wykopefekt #telefony #operatorzykomorkowi #oszukujo @play_polska
d.....s - **TRLD: Play przepisał mój aktywny numer na kogoś innego (ಠ_ಠ)

To jest p...

źródło: comment_1638524444uvQ3f7dZdnpPjuJXkynGDI.jpg

Pobierz
  • 229
@devones Zacznij od potwierdzenia tych reklamacji/zgłoszeń, już za dużo było takich akcji bez dowodów na wykopie.


@cukru: Numeru przecież tutaj nie podam bo aktualnie odbiera go jakaś inna osoba. Niestety ale akcja nie jest fikcyjna - mam nadzieje że może jakaś tutaj reakcja @play_polska nastąpi - chętnie podam im numery zgłoszeń ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak wygląda "batalia" na ten temat. Zgłoszenia zamykane bez rozwiązania. Numer od
d.....s - > @devones Zacznij od potwierdzenia tych reklamacji/zgłoszeń, już za dużo b...

źródło: comment_1638528668aIRb4AKYFmjFGb86otIsvh.jpg

Pobierz
Tak wyglądała jeszcze odpowiedź z zgłoszenia 20 listopada, dziś uznali że jednak od 4 listopada numer należy do innego klienta.

@devones o cię panie. Rób znalezisko i przy okazji wołaj.


@ririsu12: Jak się nic nie uda zrobić to w ciągu najbliższych dni zrobię znalezisko, przykre tylko że trzeba gdzieś robić burzę bo inaczej będą ignorować problem.
d.....s - Tak wyglądała jeszcze odpowiedź z zgłoszenia 20 listopada, dziś uznali że j...

źródło: comment_1638529267HEDUe2BgEk463wcwLNzgQN.jpg

Pobierz