Wpis z mikrobloga

Zakładać kapoki, bo ruszamy w rejs przygotowany przez @vojteknowak !
SKANDAL! Na końcu powiem CZEGO MI ZABRAKŁO W TEJ PACE!

Paka oczywiście z memikami InPostu, więc dotarła cała. Po otwarciu zobaczyłem 8 ponumerowanych paczek i list. Otworzyłem list, gdzie na 1 stronie była instrukcja i zasady rejsu, który przygotował mój Nadawca. Potem kod QR i klimatyczny podkład muzyczny do całej zabawy.
Co było w kolejnych paczkach?
1. Gra w Kości- w końcu kości zostały rzucone i nie ma odwrotu! Nawiązanie do gier planszowych, których jestem fanem.
2. Mini burgery cukierki - w końcu trzeba mieć prowiant na długi rejs.
3. Zestaw kluczy i wkrętów. Nawiązanie do planowanego remontu mieszkania, który mnie czeka w najbliższym czasie. Na pewno się przyda, nawet po remoncie, bo wiadomo, tutaj coś dokręcić, tam coś naprawić.
4. Makaron spaghetti z atramentem z kałamarnicy. Nawiązanie do mojego uwielbienia Włochami i włoskim jedzeniem. Na pewno się przyda, bo od jakiegoś czasu zbieram się do zrobienia makaronu z krewetkami, będzie pasował idealnie!
5. Zestaw Domino, Bierki i Jenga. Klasyki ponad klasyki. W domino i bierki nie grałem od dzieciństwa, będzie można wrócić do starych dobrych czasów. A jengę mam, ale taką dużą, tutaj wersja kompaktowa, idealna do plecaka.
6. Paka Żelków Haribo. Tutaj pewnie trafię na czyjąś #czarnolisto ale nie lubię żelek (,) I zawsze wszyscy się dziwią jak im to mówię. Na szczęście mój #rozowypasek bez zająknięcia przejęła pod swoje skrzydła całą pakę :D
7. Czekoladowe brownie z patelnią. Pierwszy raz widzę coś takiego na oczy :O Brownie lubię, kitkata też, więc pewnie będzie pyszne. Już się nie mogę doczekać aż to zjem.
8. Czekolada Toblerone. Słodka przekąska w formie gór, czyli miejsca, gdzie jeżdżę bardzo często mimo dużej odległości. Szczerze, to jest to klasyk, a chyba nigdy go nie jadłem. Będzie okazja.
Dodatkowo - na każdym przedmiocie był przyklejony kod QR z linkiem do odpowiedniego memika, dwa razy mocno śmiechłem ( ͡º ͜ʖ͡º) No i na koniec certyfikat przenoszący do klasyka polskiej muzyki Krzysia Krawczyka - Parostatek jako zakończenie mojego rejsu.

Podsumowując: świetnie się bawiłem otwierając kolejne paczki. Sam przygotowałem swoją pakę w podobny sposób, więc podwójnie sprawiło mi to radość. Dziękuję @vojteknowak serdecznie za pakę i pięknie zapakowane prezenty!

Czego mi zabrakło w pace? Jakiegokolwiek słowa od Nadawcy o sobie. Poza nickiem nie wiem o Tobie nic (,) Ale szanuję wybór, jeśli wolisz pozostać anonimowy :)

PS znowu dostałem pakę z Trójmiasta i znów w pudełku po butach. Rok temu dokładnie tak samo miałem od @Fevx
Przy otwieraniu miałem małe Deja Vu xD

#pokapake #wykopaka
Pobierz poop - Zakładać kapoki, bo ruszamy w rejs przygotowany przez @vojteknowak !
SKANDAL!...
źródło: comment_1639770823cSWnGoikp8PUqYdfyEM9su.jpg
  • 9