Wpis z mikrobloga

Pan @agnad (mam nadzieję dobry nick xD ) bardzo poprawił mi humor po ciężkim dniu w pracy. Od razu po pracy wybrałem się do paczkomatu po wykopaczkę i pierwszy szok: jest ogromna (dobrze ,że byłem autem i nie jestem karłem bo paczka była w najwyższej skrytce) ledwo z nią wszedłem w drzwi xD. Pakowanie pierwsza klasa (daję 10/10), z 5 minut zajęło mi rozpakowanie samego kartonu zewnętrznego a był jeszcze wewnętrzny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawartość cóż przeszedłeś samego siebie (20/10) nie spodziewałem się aż takiej ilości fantów. Książeczki będą czytane jak córka pozwoli :), a jak szwagier przyjedzie i zobaczy mój nowy kubek z venomem i jaką mam nową koszulkę to zzielenieje z zazdrości. Apropo ciemnej strony mocy wolę ich niż rebelię ( ͡° ͜ʖ ͡°).Tabliczki z nickiem super sprawa napewno jedna zostanie w domu ,a druga gdzieś powędruje. Tu mam małe zastrzeżenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę ostre krawędzie ,a ja przy obróbce cnc jestem na to uczulony bo to też moja branża, fazownik lub gratownik by nie zaszkodził. Czepiam się ( ͡° ͜ʖ ͡°). Córka jak podrośnie napewno będzię zadowolona z maskotki, może zostanie jej ulubioną kto wie. Słodycze w najbliższych dniach znikniemy z żoną popijając herbatkę lub kawką od ciebie () Tobie też życzę dużo uśmiechu ,zdrowia i szczęścia na codzień i w trakcie zbliżających się świąt. Dziękuję wraz z różową,córką i kotełem bardzo za tak superową pakę !!
Ps: Kot nie był zawarty w zestawie on tylko czaił się na swoją część paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps2:zapomniałem tagów xD #wykopaka #pokapake
Pobierz Kzaro - Pan @agnad (mam nadzieję dobry nick xD ) bardzo poprawił mi humor po ciężkim ...
źródło: comment_1640128016OsQzWnIzzuPHEWwrAJqT1n.jpg
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kzaro: polecam się na przyszłość ( ͡ ͜ʖ ͡) co do obróbki to masz rację, za rok jak coś zrobię to krawędzie będą już zaokrąglone! ;)