Wpis z mikrobloga

Drogie panie mam pytanie. Jak pozbyć się wągrów z nosa? Próbowałem już różnych domowych maseczek na bazie mleka i ryżu czy sody oczyszczonej, ziobro efektów. Maseczki takie w tubce, nic nie pomogły. Maseczki takie paski na nos coś tam wyciągnęły ale na dłuższą mete mi nie pomogły. Mam teraz peeling, maseczka i coś tam jeszcze Garniera niby przeciw wągrom, używam tego drugi miesiąc codziennie podczas porannego prysznica i nos dalej okrutnie tłusty i wągrów mnóstwo. Nawet pasta BHP z piaskiem tylko zmyje tłuszcz i nic więcej nie pomoże. Chodziłem na saunę 2x w tygodniu, żeby to wypocić... Już skończyły mi się pomysły.
#rozowepaski #kosmetyczka #uroda
Pobierz eXtermi14 - Drogie panie mam pytanie. Jak pozbyć się wągrów z nosa? Próbowałem już ró...
źródło: comment_1640178827x1GgP7tpDtSwFX9Hs0nLMC.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eXtermi14: najlepszy do zaskórników jest kwas migdałowy, znajdziesz go w wielu kosmetykach, osobiście polecam The Ordinary Mandelic Acid. Z drugiej strony zorientuj się czy to na pewno zaskórniki, czy tak zwane sebaceous filaments, których zwyczajnie nie usuniesz inaczej niż laserowo, o ile w ogóle :)
@DzikiChleb która maseczka jest "mocna"? Korzystałem z kilku i żadna moim zdaniem nie spełniła swojej roli.

@Matixer Zanim do dermatologa pójdę to chceiec pewność, że zrobiłem wszystko co mogłem.

@pomidorowka Spróbuję tego kwasu, ale weź mnie nie strasz, że w ogóle nie pozbędę tłustego nosa ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eXtermi14: też nie ma sensu robienie "wszystkiego" co mógłbyś robić, bo zwyczajnie możesz sobie zrobić więcej krzywdy używaniem złych kosmetyków, zbyt dużej ilości mechanicznych peelingów czy kwasów i złym stężeniu. Żeby oczyścić pory trzeba je rozszerzyć, ale żeby je później zwęzić to już mało kto pamięta, a wtedy będzie tylko więcej problemu.
Pamiętaj też że skóra się "broni", więc im bardziej atakujesz ją pielęgnacją, tym więcej będzie wydzielała sebum. Dermatolog, skoro
Tak jak mówiłem wcześniej teraz od dłuższego czasu do pielęgnacji skóry na nosie używam produktu do tego przeznaczonego. Nie wiem jak to mogę robić bardziej właściwie


@eXtermi14: Ja się zdążyłem nauczyć, że produkty specjalistyczne w większości przypadków się nie sprawdzają. Poszedłbym nawet dalej i stwierdził, że bardziej szkodzą. Jeśli przetłuszcza Ci się twarz to równie dobrze może to być problem wewnętrzny (braki witamin, zaburzenia hormonalne itp) i nawet najlepsza pielęgnacja z