Wpis z mikrobloga

Udajemy w tym wątku zwolenników konfederacji w 2024 r.

chyba żartujecie, ze poprę protest przeciwko nacjonalizacji dostawców usług internetowych xDDDD Wczesniej pozwalali na zbanowanie profilu narodowy żydowski nazizm sanitarny ograniczając wolność słowa a teraz mam bronić interesów zachodnich, żydowskich korporacji xDDD


#neuropa #4konserwy #glupiewykopowezabawy #polityka
  • 24
@ZaplutyKarzelReakcji:

No i co z tego, że rząd chce odebrać biologiczne dzieci z poprzedniego związku osobom żyjącym obecnie we wspólnym pożyciu z osobą tej samej płci? Przecież dopiero co wprowadzili bardzo dobre prawo zakazujące osobom samotnym adoptować dzieci jeśli nie są heteroseksualni, a więc skoro prawo ma być równe dla wszystkich to również rodzice biologiczni w związkach jednopłciowych nie mogą posiadać żadnych dzieci, co lewaku zapomniałeś już co w Konstytucji jest
@ZaplutyKarzelReakcji:

"To oburzające aby odsuwać od orzekania sędziów Trybunału Konstytucyjnego / Sądu Najwyższego tylko dlatego (xD) że mają prawicowe poglądy!"

albo:

"TK orzekł że UE jest niezgodna z konstytucją / aborcja jest nielegalna i to oburzające, że lewacki rząd nie chce uznawać tych wyroków! (oczywiście o tym jak te wyroki powstały lepiej nie wspominać bo to niedobra jest XD)"

albo:

"Trybunał Konstytucyjny jest nam potrzebny i nie zgadzamy się na próbę
@wioslarz-umyslow: A co, boisz się że jakieś przepowiednie trafią i będzie pikachuface.jpg? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfederacja zaszczyciła nas już taką bazą fikołków, że da się z przeszłych fikołków spróbować ulepić jakieś przyszłe, mam wrażenie że im dalej tym większa szansa na trafną prognozę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wioslarz-umyslow: A co, boisz się że jakieś przepowiednie trafią i będzie pikachuface.jpg? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfederacja zaszczyciła nas już taką bazą fikołków, że da się z przeszłych fikołków spróbować ulepić jakieś przyszłe, mam wrażenie że im dalej tym większa szansa na trafną prognozę xD

@Khaine: ale czego ja sie mam bac, tego ze jedna ze stu losowych przepowiedni spelni sie w jakims ulamku i ktos