Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 #niepopularnaopinia #cdprojektred

Jedno z największych osiągnięc cyberpunk 2077 rozpowszechnienie muzyki w gatunku cyberpunk, gra dzięki swojemu hype zrobiła swoją drogą hype na muzykę elektrorniczną w tym klimacie, wiele produkcji a zwłaszcza randomowych filmów na youtube, wrzuca muzykę cyberpunkową, a tak poza tym cyberpunk jest tak #!$%@?, że od premiery na steam, zagrałem jakieś poł godziny, może godzinę, w eve online gram od 2006, ponad 4000 godzin w warframe, xxxx godzin w path of exile, tysiące godzin w world of tank, #!$%@? tylko czekając np na half life wiele lat się nie zawiodłem.

CDP #!$%@?ście sprawę na maksa, ale muza jest mega, wiem że jak kasa się zgadza to jest ok, ale nie o to chodzi, mogliście mieć tytuł nad którym ludzie się spazmowali i wychwali by przez następne 50 lat, a tak macie #!$%@? i hejt.

Czujecie temat barany jedne, daliście nadzieje, #!$%@? sprawę, wasza gra zniknie za 2-3 lata, bo pojawią się lepsze produkty na rynku i nikt nie będzie o was pamiętał, no może jak zrobicie gre jak wiedzmin, przebijają was nawet indie gry, nie wiem o co tam chodzi w cdp, ale jakbym był waszym szefem i wydałbym xx mil na reklamy itp to bym wyperdolił wszystich z pracy a nawet zwolnił sam siebie.

Ok możecie mi przytoczyć że pograł 30min i ocenia... ale co tam było do oceny... Nawet produkty early games są bardziej dopracowane niż wasz gniot.
  • 6
@Drake1: niestety to raczej wina tego ich "szefa" właśnie czy tam szefów.

Bo że marketing naobiecywał to wiadomo, ale co bez konsultacji naobiecywał? No nie, przecież ktoś im płacił za robotę. A że była zgoda na naobiecywanie złotych gór - to obiecali. Inna sprawa, że temu studiu wyszła właściwie jedna gra i był to 3wiedźmin3najlepszy, a potem to już max średniaki.

Zastanawia mnie tylko - bo o tym nikt nigdy nic
np. thronebreaker - to co miało być kampanią do gwinta a powstała z tego osobna gierka i, no cóż, średniak to max.

PS. pisząc "potem" nie miałem na myśli lini czasu tylko ranking ich własnych gier (cos jak "potem długo długo nic"), tzn że jeśli w3 dostałby 9/10 to pozostałe ich tytuły to już 7,5/10 moim zdaniem (w najlepszym razie). I nie, cp2077 nie jest nawet drugi.