Wpis z mikrobloga

Najnowszy build - do pracy w biurze. Moja d65 waży 1.5kg a lubię swoje plecy. Ten waży zaledwie 500g.

Specyfikacja:
Klawiatura: KDBFans 67Lite R3 ANSI Hot-swap Deep Blue /polycarbonate plate
Switche: Dark Green Tangerine 67G with EV-02 top housing
Stabilizatory: Durock V2 Stabs
Keycapsy: Geekar BoW with azure blue accents
Deskmat: Shanshui Deskmat (Karst)

#klawiaturamechaniczna #pcmasterrace #komputery
Pobierz Kamellot - Najnowszy build - do pracy w biurze. Moja d65 waży 1.5kg a lubię swoje ple...
źródło: comment_1641150838sL9S14jpOks7GyR5NXinF2.jpg
  • 10
@XkemotX:
Klawiaturę na black friday wyrwałem za 500 PLN (bez przełączników i keycapsów)
Switche 180 PLN z rynku wtórnego
Stabilizatory 100 PLN
Keycapsy: 280 PLN
Łącznie 1060 PLN

Nie wliczam smaru, plastrów i taśmy malarskiej użytej do zmodyfikowania stabilizatorów i wyciszenia klawiatury. Kabel i deskmat miałem już więc nie byłoby to rozsądne wliczać do wydatków na tego builda.
@Domino844 kto co lubi. Niektórzy cenią przełączniki i przyjemność z ich naciskania a inni funkcjonalność. Moja g510s ma nie najgorsze membranówki ale jest przynajmniej cicha. Chciałabym kupić nowszą klawiaturę mechaniczną podobną do mojej ale nie znalazłem jeszcze takiej z ogromnym panelem klawiszy funkcyjnych. Na początku myślisz po co ci tak dużo klawiszy przecież nie idzie tego wykorzystać ale po kilku miesiącach masz już zbindowane skróty do Photoshopa, AutoCADa, blendera itd. Czysta przyjemność.
@tomsiup: w PL nie ma praktycznie żadnych części. Możesz kupić jako preorder ten zestaw w candykeys. Ale na Ali z oficjalnego storeu masz od ręki i przesyłka w 2-3 tygodnie jest u Ciebie. Stabilizatory dostępne na Keygem a switche można kupić tylko poza EU aktualnie, ale spokojnie można zamowic inne. Keycapsy są na mykeyboard.eu ale ja zamawiałem z Ali.