Wpis z mikrobloga

@jedrek1212: no ja dopiero jak sie #!$%@?, to sobie pomyslalem ze w sumie nie ma tu zadnej strazy, nikogo nie obchodzi ich los, i faktycznie zaibcie ich to opcja plus wiecej expa niz za robienie tych gowno zadan bo przypominam szukasz swojego zaginionego brata, a oni kaza ci isc po gorzale do wioski XD
@jerry_owies: @jedrek1212: nasz bohater ma ich wszystkich za braci. Razem uciekli i razem zostali #!$%@? ze statku i zabijanie ich to tak jakbys na oczach Jorna wypil odtrutke i beknął mu w ryj. Jedyne co mnie #!$%@? to to,ze trzeba dac 400 golda na ochrone, bo przeciez nikt z nich nigdy robotą nieskalany
@HuLLaJNoGa: ja nie lubilem zadnego z nich, nie poczulem absolutnie zadnej sympatii do zadnego z tych npc (fabio nie lubilem od samego poczatku ale dal 200 expa za pobicie go na lodzi to spoko) tylko Rupert ktory chcial sie wrocic po reszte byl ok, reszta moze #!$%@? zupelnie mnie nie obchodzil ich los ani troszeczke
@HuLLaJNoGa: randomowa typiara która nawet nie chciala z toba pogadac na statku ani w karczmie bo jestes 179 cm ? typowa p0lka dopiero jak byles kozakiem to sie odezwala cos wiecej. useless as fuck moglaby nie istniec a i tak gra bylaby spoko a nawet lepsza