Wpis z mikrobloga

3/365 #dnibezdymu

Niewypalone papierosy: 40
Zaoszczędzone pieniądze: 30
Do tej pory: Unormowało się ciśnienie krwi. Unormował się tlen we krwi. Unormowało się tętno. Powrócił smak i węch.
Do pozbycia się fizycznych objawów związanych z rzucaniem zostało: 12 dni

Dwa dni bez dymu już za nami!

Porady użytkowników:
Polecam Tabex -jest bez recepty, zastępuje nikotynę w mózgu powoli uwalniając organizm od nikotyny, nie ma efektu głodu. Nie palę od Listopada, polecam każdemu.

Chcesz rzucić - przeczytaj książkę Allena Cara. Też kiedyś myślałem, że to lipa, ale naprawdę nałóg nikotynowy to przede wszystkim głowa, sama nikotyna nie ma prawie wcale fizycznych efektów ubocznych rzucania, wszystko to uzależnienie psychiczne. Jeżeli przestawisz swoje myślenie to zapewne uda się rzucić i to absolutnie bezboleśnie. To mówię ja, palacz z prawie 15 letnim stażem który twierdził, że nie rzuci bo poprostu bardzo lubi palić. Przestalem palic de facto z dnia na dzień z początkiem listopada, a i nie polecam tego brandzlowania się z liczeniem dni/miesiecy/lat, "niepalący nikotynista", walczenie z nałogiem każdego dnia i inne rozdrapywanie ran. Przestałeś palić, rzuciłeś i tyle już poprostu nie palisz - takie podejście jest najlepsze

#palenie #rzucaniepalenia #papierosy
  • 9
Do tej pory: Unormowało się ciśnienie krwi. Unormował się tlen we krwi. Unormowało się tętno. Powrócił smak i węch.

Do pozbycia się fizycznych objawów związanych z rzucaniem zostało: 12 dni


@Garztam:

Mierzysz i sprawdzasz to na biezaco czy tylko tak piszesz?

Ja wytrzymalem poltora dnia i wczoraj sie przelamalem znow
@qscc: Używam do tego aplikacji Flamy. Polecam ją pobrać do mierzenia tego indywidualnie, bo ja wpisałem podług mnie. Czyli dwa lata palenia, paczka dziennie. Jedynie cenę zostawiłem taką jaka jest w sklepach.
Ogólnie sam jestem zdziwiony jak wiele rzeczy dzieje się w ciągu kilku pierwszych dni, po czterech dniach pozbywamy się nikotyny z organizmu, a potem to już fizyczna walka z nałogiem, a po dwóch - trzech tygodniach to już walka