Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dzwonie do ubezpieczalni, mówię że kupiłem samochód z komisu itd. chłop mi wylicza rekalkulacje i mi wychodzi, że muszę dopłacić 4400 xd
Aż mnie z planszy zmiotło xd następnie szybko dodaje, że wyliczy jeszcze cene nowej polisy jakbym wypowiedział tą. Tak se myślę, myślę i wymysliłem, że przecież to będzie już podchodziło pod jakieś 5k skoro za częściowo opłaconą polisę chcieli 4,4k ale jednak nie, słyszę w słuchawce 2,4k. Normalnie tak mi ulżyło xd

Skąd w ogóle takie chore rozbieżności w cenie? Za częściowo opłaconą polisę chcieli ponad 4k a za totalnie nową na rok chcieli prawie połowę mniej.

#samochody #ubezpieczenia
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: dokładnie tak ale druga oferta za 2400 była nawet git. Jak porównywałem na mubi czy rankomacie to znalazłem tylko oferte za 2080 więc w sumie tylko 320 ziko drożej od najniższej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maks112: czytałem tego yanosika i wyczytałem, że oferty na ubezpieczenie dostaniesz tam po spelnieniu kilka warunków, jakieś włączenie tej aplikacji chyba z 10 razy, przepisowa jazda itd.

Musiałbym się zagłębić w temat bardziej ale aktualnie przede mną sesja więc nie mam do tego głowy na razie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maks112: to będę teraz włączał yanosika podczas dojazdów do pracy czy na zakupy i zobaczymy co to z tego będzie

Tylko ja tam muszę wprowadzić wszystkie dane samochodu i swoje nie?