Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ojciec Założyciel @micke wziął wolne, więc trzeba nadrobić.

Dzień dobry w Święto Trzech Króli. Słońce dziś wstało o 8:01, by położyć się spać o 15:53. Imieniny obchodzą: Kacper, Baltazar, Melchior, Andrzej, Balcer, Epifania, Jędrzej, Bolemir, Kasper.
Osobom mającym dzień wolny życzę smacznej kawusi, a pracującym, by czas szybko zleciał. Kto wziął wolne na piątek, ten się cieszy czterodniowym weekendem (lub czterodzionkiem, jak kto woli). Do śniadania zagrywa nam - jak zawsze - Africa.
o.....i - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ojciec Założycie...
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@omi-omi: ale się porobiło! Dobrze, że trzymasz rękę na pulsie ()

Hej. Wczoraj byliśmy na szybkich zakupach i Pan Support upuścił swoje jedyne okulary. Oczywiście pękły XD W pierwszych kilku salonach czas oczekiwania 2 tygodnie.

Gdyby ktoś z Wrocławskich totoafrykanow potrzebował cudotwórcy to uratował nas Pan optyk z salonu Magiczne Szkiełka na Mińskiej. Specjalnie dla nas został po godzinach i na dodatek mogliśmy obejrzeć składanie
Pobierz shittysupport - @omi-omi: ale się porobiło! Dobrze, że trzymasz rękę na pulsie (ง✿﹏✿)...
źródło: comment_1641479209b72JSdRC42BHUSRsDDmGzf.jpg

Dobry wieczór!
Teraz tylko czekać aż dosypie więcej tego śniegu. Sanek nie chowałem ale aplikacje pogodowe nie są obiecujące więc będzie trzeba je schować ¯_(ツ)_/¯
Dzień minął szybko. Odwiedziła nas szwagierka z rodziną, siostra żony. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy o elektrowniach i czas widzenia się skończył.
Teraz kolacja, kąpiel dzieciaków i można odpoczywać. Jutro trzeba odebrać auto z wymiany filtrów, bo olej sobie sam ogarnąłem a resztę zleciłem kuzynowi.
Bliżej weekendu to więcej głowę
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...