Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damw: możliwe. Ale jak znam życie, to na momencie będzie wykupione. Na alledrogo już powyżej 1k stoją.
Kolejna rzecz, to nic pewnego, że ceny spadną. Mam już Bmw GSa z tej serii i kupowałem go za jakieś 400-500 a teraz stoi po 900zl.
A po 3cie, miałem kaprys i nie chciałem czekać xD
Poza tym te licencjonowane tylko drożeją niestety. Sokół Millennium kosztował kiedyś ~2k, teraz poniżej 3k nie schodzi
Ale jak znam życie, to na momencie będzie wykupione


@jirki: no i co z tego? Przecież ten zestaw będzie sprzedawany pewnie z 2 lata, a za 3 miesiące max (jeśli już nie jest) pójdzie do szerokiej dystrybucji i będziesz mógł kupić na al.to, allegro itd i dostać go w ciągu 24h za 80% ceny katalogowej

Mam już Bmw GSa z tej serii i kupowałem go za jakieś 400-500 a teraz stoi
Poza tym te licencjonowane tylko drożeją niestety. schodzi

@jirki: nie jest to prawda. Drożeją dopiero po wycofaniu. A ten BMW zaczął być sprzedawany 5 dni temu. Jeszcze będzie masa okazji na promocję.

Sokół Millennium kosztował kiedyś ~2k, teraz poniżej 3k nie

ten zestaw to przez większość czasu kosztował 2600-2700. Było kilka promek i cena była niższa, ale to nie była norma. A obecna cena podyktowana jest tylko i wyłącznie świętami -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam już Bmw GSa z tej serii i kupowałem go za jakieś 400-500 a teraz stoi po 900zl.


bo wpadłeś na pomysł kupowania go po wycofaniu. Ten zesatw (42063) kosztował katalogowo 220, a kupowało się go po 130 zł xD


Ok, żartowałem, faktycznie kupiłem go taniej :) Nie wiem, skąd mi się wzięło 400 ziko.

A po 3cie, miałem kaprys i nie chciałem czekać xD

no z takim argumentem to nie ma
@jirki: nie zrozum mnie źle - nikomu do kieszeni nie zaglądam i nie będę mówił, jak ktoś ma wydawać swoje pieniądze. Po prostu daję znać, że to nowy set i będzie taniej, a zaoszczędzone pieniądze można wydać na coś innego.
W każdym razie: miłego składania i dużo frajdy z tego zestawu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damw: nie, no rozumiem doskonale. Po prostu czasem kupię zestaw dla odstresowania się. Nie śledzę tak bardzo kiedy zestawy zostają wycofane, kiedy nie. Od czasu do czasu patrzę,co jest ciekawego i czy coś zatrzyma moje zainteresowanie na dłużej. Zwyczajnie w tym wypadku serio to był kaprys urodzinowy i nie chciało mi się czekać zanim stanieje, tym bardziej, że lubię motocykle