Wpis z mikrobloga

@ff99pl: W każdym hotelu jest regulamin, który mówi że w godzinach nocnych nie moze przebywac w pokoju nikt kto nie jest zameldowany i głównie są to godzinny 22-6 więc na noc na gapę nikogo nie weźmiesz xD
@ff99pl: ogólnie bez problemu, może w jakimś małym hotelu ktoś by zwrócił uwagę, ale tu też - zaprosić możesz do pokoju sobie kogo chcesz, a nikt nie będzie kontrolował, czy wyszedł czy nie. W dużych hotelach to mógłbyś całą rodzinę przenocować i nie byłoby problemu. Kwestia godności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i z tą drugą osobą jest taki problem, że zwykle w hotelach pokój dla jednej
@cytmirka: tia, a jaki problem żeby ktoś sobie 5 minut po check-inie wparadował do hotelu jak gdyby nigdy nic? Albo żeby sobie wszedł o 22 lub po? Zdarzyło Ci się kiedyś żeby ktokolwiek z pracowników próbował pytać/legitymować kogoś czy faktycznie jest gościem hotelu?

Na kilkaset pobytów ani nie doświadczyłem ani nie widziałem.
@Pan_Nimbus: też to zauważyłem pod tym względem(ceny) podróżowanie w pojedynke napewno jest bardziej kosztowne..
@cytmirka troche sprzeczne informacje co do tego co powiedział @Pan_Nimbus.. wiadomo regulamin, regulaminem ale wydaje mi się że to jest to sprawa zależna od 'klimatu' który panuje na hotelu
Mógłbym sie zapytać osoby która pracowała czasem w hotelach na nockach, ale truche mi głupio pytać bo jest wyraźnie ode mnie starsza xd.
na noc na gapę nikogo nie weźmiesz


@cytmirka: Oj tam, oj tam. Miałem pokój z Booking to jak się wprowadzałem to pani przez telefon poinstruowała mnie gdzie leży klucz i który pokój przeznaczony dla mnie. Jak mam wypełnić kartę śniadaniową (miałem w cenie pokoju śniadanie), gdzie zostawić kartę śniadaniowa i tyle. Na drugi dzień punkt ósma śniadanie stało na takim stoliko-wózku przed pokojem. Zjadłem, wystawiłem na korytarz i ktoś magicznie go
@Pan_Nimbus: ja byłem 2 lata temu w hotelu ale akurat klucz zostawiałem na recepcjii więc chyba mnie musiał jakoś wylegitymować ten koleś co tam jakoś siedział(chyba to była 4 nad ranem), ale nie pamiętam już dokładnie.. Generalnie ludzie w godzinach nocnych mają już nieco #!$%@? na takie rzeczy.. ale nie będe sie wypowiadał w imieniu ogółu
@ff99pl: to wykup dla 2 i jak się przyczepią to powiesz, że ta osoba nocuje - wtedy będą musieli pewnie jej wbić jej nazwisko :) A tak na serio to czasem się zdarza, że to kontrolują. Pamiętaj, że teraz Covid jest i w niektórych hotelach (albo krajach) mogą się czepiać. Ale to raczej tylko w celach identyfikacji. No i jeszcze w niektórych hotelach w krajach muzułmańskich nie pozwolą ci nocować z
Pobierz kotbehemoth - @ff99pl: to wykup dla 2 i jak się przyczepią to powiesz, że ta osoba no...
źródło: comment_16419219533zKIPk5bjhRy3KEK5pcBP1.jpg
@Wiskoler_double: Wracam z miasta, siedzi osoba na recepcji, mówię dzień dobry i idę do pokoju. O ile w ogóle droga od wejścia prowadzi obok recepcji. Skąd ta osoba wie jaki mam pokój i ile osób w nim mieszka?( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym bardziej, że może to być osoba, która mnie wcześniej nie widziała i nie meldowała. A nawet gdyby była to przewija się tam tylu ludzi i
Wejście z ulicy na takie śniadanko to by dopiero było przegięcie ( ͡


@Pan_Nimbus: przegięcie, ale ator pare lat temu polecal to jako metode na darmowe zarcie xD
@ff99pl: mi ostatnio koleś #!$%@?ł tak, że wynajęliśmy całe mieszkanie 80 metrów, 2 sypialnie, salon itd. W jednej sypialni było łóżko podwójne a w drugiej dwa pojedyncze, przed przyjazdem pytał jakie łóżko chcemy. Myślałem, że chodzi o to gdzie przygotować czystą pościel, ręczniki itd., na miejscu okazało się, że tę drugą sypialnię koleś zamknął na klucz xDDDD

no a co do hoteli to jak piszą, niby jest regulamin i nie można