Wpis z mikrobloga

@Joterini2: akurat dopijam browara, rozpieprzam ostatnią instancję CMSa i spać
Może jeszcze z choć stronkę projektu mefisto przeczytam, bo się zapuściłem z czytaniem.

Może się chłopowi choć przyśni surfing w puchu ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dibhala: kurde tez miałem klepać w weekend ale jednak wyjechaliśmy do rodziny różowej i szwagry zmieniły priorytety :)
Gdzie szukasz puchu? Ja w sumie trafiałem tylko w okolicach Kasprowego i raz na Harendzie w lesie przy lawinowej 4 w Tatrach. Myślałem o pilsku tylko daleko mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Joterini2: gdy jeszcze miałem ochotę jeździć w tym kraju to szczyrkaido albo pilsko.
Na tym drugim tylko FR się da uprawiać.
Z kolei ja w tatry mam za daleko.
Natomiast jak mi się uda odwiedzić wierchomlę to nie mam czasu szukać puchu, bo 2.5km sztruksu jest wystarczająco miodne żeby nie myśleć o powderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

możesz pooglądać jak wyglądają okolice wagonika w krynicy górskiej, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dibhala: trochę upatruje szanse w skiturach stąd próbuje na nartach się nauczyć, splitboard ma niestety na płaskich lub lekko pod pod górę te same problemy co zwykła deska.

Wierchomlą mnie zaintrygowałeś, mimo, że też daleko to sprawdzę temat. Szczyrk będę miał okazję odwiedzić za 2 tyg, zobaczymy czy bedzie warun, #!$%@?ło pogodę strasznie ostatnimi czasy.
@Joterini2: split to dla mnie za drogi szpas, a cały szpej to nie tylko sam blat z wiązaniami
ja się nad zwykłymi biegówami zastanawiam chyba tak z 5 rok, bo sam opowiadasz o żodnych warunkach, a te poza górami to w polsce są nieporozumieniem

zresztą, już moje koło widziało więcej razy niebo niż mój blat przez ostatnie 3 lata
dla mnie szkoda czasu i zdrowia na polskie stoki. Kto był w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dibhala: to prawda, ceny splitów czy skiturów to jakiś kosmos ostatnio zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość szans na jego wykorzystanie. Ja mam niby 400km ale to się przykłada zazwyczaj na ok 6h jazdy autem w jedną stronę. Na weekend to trochę z dupy. Staram się w pl jeździć tylko na Kasprowym, tam raczej nie ma większych kolejek jak już wjedziesz na górę gondolą. Lipa jest często z wiatrem kiedy wyciągi nie