Wpis z mikrobloga

Witam państwa.
Na dzisiejszym wykładzie mam zamiar w dużym skrócie omówić wybrane techniki skręcania wałów z kołdry. Zagadnienie to jest, jak sądzę, niezwykle interesujące, zatem proszę o uwagę. Ze względu na wielkość bufora tekstowego pominiemy aspekty czysto teoretyczne i przejdziemy od razu do meritum. Najpopularniejszym obecnie wałem z kołdry jest tzw. wał klasyczny.
(Przepraszam za niedbały szkic) Jego niewątpliwymi zaletami jest uderzająca prostota i szybkość wykonania. Ma to ogromne znaczenie, gdyż kręcony jest zwykle pod
wpływem gwałtownego impulsu seksualnego, przez co wał ten jest powszechnie stosowany, zwykle zaraz po przebudzeniu, przez kilkunastoletnie osobniki płci męskiej. Dużym plusem jest znaczna wytrzymałość konstrukcji na ocieranie się i ruchy frykcyjne użytkownika. Niestety, model ten w stosunkowo niewielkim stopniu imituje kształty
prawdziwej kobiety.

#przegryw #sex #blackpill
Pobierz LouisdePointeduLac - Witam państwa.
Na dzisiejszym wykładzie mam zamiar w dużym skró...
źródło: comment_1642286247hHrhZ9QZVc9wUPa8gj6hYu.jpg
  • 14
@Louis_de_Pointe_du_Lac: Model drugi zwany potocznie śpiącą królewną lub małżonką, to ulubiony model
ludzi o naturze romantyka. Uzyskuje się go poprzez niepełne skręcenie wała klasycznego.
Po ułożeniu się obok niego pod kołdrą ma się wrażenie, że obok leży prawdziwa kobieta, do której można się przytulić i szepnąć na ucho kilka komplementów. Ważne jest aby część wała wystawała spod kołdry i spoczywała na poduszce. Po odpowiednim uformowaniu wał ten może przybrać bardziej realistyczne
Pobierz LouisdePointeduLac - @LouisdePointeduLac: Model drugi zwany potocznie śpiącą królewną...
źródło: comment_1642286622l7GkCFIYufMLEuDzyyCktz.jpg
@Louis_de_Pointe_du_Lac: Dość skomplikowanym do wykonania, ale dającym dużo satysfakcji wałkiem jest
model „z nóżkami”. Aby go wykonać należy nierównomiernie zacząć zwijanie od jednego z górnych rogów kołdry, tak, aby wał przypominał trójkąt a następnie zwinąć przeciwległy róg. Całość należy następnie odpowiednio uformować rękami. Warto go również wzbogacić jaśkiem.
Pobierz LouisdePointeduLac - @LouisdePointeduLac: Dość skomplikowanym do wykonania, ale dając...
źródło: comment_1642287265cEmiHi2bkworx00GRPYyAZ.jpg
@Louis_de_Pointe_du_Lac: Ostatnim modelem, który pragnę dziś omówić jest „piesek”. Uzyskuje się go
poprzez zgięcie wała klasycznego w dwóch miejscach. Niestety, konstrukcja jest niezbyt stabilna, dlatego konieczne jest przytrzymywanie jej rękami podczas stosunku. Ważne jest (proszę zanotować), aby zaznaczony na rysunku kąt był jak najmniejszy. Z przeprowadzonych przeze mnie doświadczeń wynika, że przy kącie większym niż 50 stopni całość konstrukcji ulega wyraźnej deformacji pod własnym ciężarem i wygląda dość nieestetycznie.
Tyle na
Pobierz LouisdePointeduLac - @LouisdePointeduLac: Ostatnim modelem, który pragnę dziś omówić ...
źródło: comment_1642287461VzU5KJJilUUG5izw6o1CAC.jpg