Wpis z mikrobloga

Austria jest przykładem że, w dzisiejszych czasach, gdy zagrożona jest wolność i bezpieczeństwo obywateli ilość broni palnej posiadanej prywatnie nie ma najmniejszego znaczenia ¯\_(ツ)_/¯

Media i propaganda. To jest prawdziwa śmiercionośna broń.

#bron #strzelectwo #strzelnica #koronawirus #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1642406369wwD3DlesnB2EoRQRJwE17y.jpg
  • 10
dieta oparta na sojowym mleczku nie daje siły aby podnieść broń ze stołu,


@oakduck: o broni wiesz tyle co o sojowym mleku.

Dlatego nikt Polaków nie traktuje poważnie, bo zachowujemy się jak dzieci.

„Ha! Ha! Pedał!” „Ha! Ha! Ma spodnie rurki!” „Ha! Ha! Pije sojowe mleko!”

Że głupich nie sieją, to wiem. Dlaczego nikt tej durnoty nie szkaluje na każdym kroku?
@wykopyrek: bo to są #!$%@? twoi koledzy ze strzelnicy


ogólnie sam się czasem zastanawiam skąd tyle maczyzmu i #!$%@? w polskich strzelcach no i trudno mi powiedzieć, prawdopodobnie wielu klamą kompensuje sobie braki w różnych innych miejscach no i życie. Z mojej strony, wolałbym żeby twarzą strzelectwa był młody metroseksualny chłopak w rurkach niż pseudokomandos w bojówkach od helikona którego każdy się boi. W naszym wspólnym interesie powinno być przybliżanie tego
wolałbym żeby twarzą strzelectwa był młody metroseksualny chłopak w rurkach niż pseudokomandos w bojówkach od helikona którego każdy się boi


@jozef-dzierzynski: Dobrze napisane. Dodatkowo powinien pójść ogromny nacisk na propagowanie „wyrównywacza szans w rozmowach «na każdy temat»” wśród kobiet.

Przecież broń to narzędzie, czy ktoś o zdrowych zmysłach dzisiaj powie, że wkrętarka „nie jest dla kobiet”?