Wpis z mikrobloga

Jak myśli o grach normalny człowiek:
- ale fajny jest ten Spiderman kupię Playstation aby w niego zagrać
- o wyszedł nowy Stalker, ale jest tylko na xbox, trzeba dokupić xbox aby w niego zagrać

Jak myśli Polak:
- game pass za 4zł można przycebulić, oszukałem system, soniarz płaci 350zł a ja wygrałem bo 4zł
- a w co będziesz grał?
- morda! Microsoft kupił dużo studiów, kiedyś wyjdą dobre gry... ale soniarz płaci za exy 350zł

#xbox #ps5
  • 13
@ethics:

- o wyszedł nowy Stalker, ale jest tylko na xbox, trzeba dokupić xbox aby w niego zagrać

No chyba odwrotnie. Można ewentualnie kupić PlayStation do zagrania w te 4 warte exy na krzyż. Na co dzień gra się na lepszej konsoli aka XSX. ( )
@nobrain: @ethics: nie no, dodajmy jeszcze Halo Infinite, kolekcja Doom, wszystkie nowe Hitmany wchodzą chyba jutro wraz z Death's Door, MS Flight Sim, FH5, Dead Space, Halo MCC, Stellaris, Mass Effect LE, oba Pillarsy, RE VII, The Outer World's, Visage, Hellblade, Psychonauts 2, Prey, Skyrim SE, Fallout 4 i New Vegas, No Man's Sky to tak tylko na szybko część z tego co mam zainstalowane, a jest tego sporo więcej,
Halo Infinite, kolekcja Doom, wszystkie nowe Hitmany wchodzą chyba jutro wraz z Death's Door, MS Flight Sim, FH5, Dead Space, Halo MCC, Stellaris, Mass Effect LE, oba Pillarsy, RE VII, The Outer World's, Visage, Hellblade, Psychonauts 2, Prey, Skyrim SE, Fallout 4 i New Vegas, No Man's Sky


@Jubei: pewnie też pijesz piwo Kustosz i ubierasz się w Zarze. Nie każdy zadowoli się byle śmieciem.