Wpis z mikrobloga

podnosicie rękę aby podziękować kierowcy, który was przepuszcza na przejściu dla pieszych?

Najgorzej, że idę swoim tempem to najbardziej jakieś stare rury w SUVach trąbią, żebym szła szybciej (_ ) więc wtedy przed samą maską udaję, że coś omijam a one wychodzą i sprawdzają czy mają coś pod maską xDDDDDDDDDDDD

#samochody
Pobierz jmuhha - podnosicie rękę aby podziękować kierowcy, który was przepuszcza na przejściu...
źródło: comment_1642937155amkvfMhc1Vyjm3tf6HhlVm.jpg

Waszym zdaniem

  • tak 72.6% (1059)
  • nie 27.4% (399)

Oddanych głosów: 1458

  • 51
@jmuhha: za co mam dziękować? że wielki Pan w samochodzie łaskawie pozwolił mi przejść przez jezdnię? przecież to obowiązek kierowcy, muszą się zatrzymać. mam 10 razy dziennie z uniżeniem kiwać głową albo podnosić rękę, bo pozwolono mi chodzić po mieście? xD

kurłaaa a te kobiety to już wogle, nigdy nie dziękujo, typowe zarozumiałe p0lki kwiiii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jmuhha: a mozna to zrobic sprawnie i bezpiecznie
1. stajesz polowa butow na pierwszym pasie i patrzysz czy sie zatrzyma
2. 99% kierowcow sie zatrzyma bo jestes juz na pasach a jednoczesnie maja mozliwosc eyhamowania bez potracania pieszego
3. wchodzisz i patrzysz sie czy z prawej nic nie jedzie, jak jedzie to stajesz na pasach az sie zatrzyma (na skraju pasa ruchu zeby cienie potrącił)
dziala za kazdym razem, najgorsze sa
@Iliilllillilillili Sprzedawcy, fryzjerowi, mechanikowi, policjantowi, strażakowi czy lekarzowi też nie powiesz dziękuję po wykonanej usłudze, bo to przecież ich praca, za którą dostają pieniądze, więc muszą to robić, co nie?

Tu nie chodzi o to, że on ci zrobił ogromną przysługę i jesteś jego dłużnikiem. Chodzi jedynie o zwykłą ludzką uprzejmość.
@jmuhha: Tak, zwłaszcza jeśli musiałbym czekać bo np. za nim jedzie kilkanaście aut lub po prostu jest duży ruch.
Jeśli natomiast jest typowym legalistą ze znaczkiem pisu na czole i staje jak kretyn pomimo że nic za nim nie ma i obaj byśmy już dawno pokonali to przejście (on przejechał bez zatrzymywania się, a ja przeszedł za nim, mając pewność że nic nie jedzie), to co najwyżej kiwnę głową z politowaniem