Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ahhhh a pamiętam jak krzykacze darli się by nie kupować 3070 za 3500, bo to cena z kosmosu. Krzyczeli HOLD i mówili, że niedługo ceny spadną do poziomu 2000 zł. NVIDIA zaś mówiła, że wszystko dla graczy i obiecywali lepszą dostępność kart. Minęło tyle czasu i nic się nie zmieniło, a nawet jest jeszcze gorzej. Pozostaje pozazdrościć tym co kupili latem jak były ładne spadki cen.
Sam kupilem za 5000 zł rtx 3070ti i w sumie była to okazyjna cena :/ Nawet seria 40xx niewiele zmieni, bo dostępność będzie jak obecnie i poza tym będą to prądożerne potwory. Już 30xx potrafi pożreć sporo prądu. Ja w GoW ograniczyłem fpsy do 70 żeby pobór GPU był na poziomie 150W, a nie 300W ;)
Powodzenia w polowaniach, aby wam się udało dorwać jakiegoś RTX w "normalnej" cenie.
#rtx #nvidia
Pobierz Soczi - Ahhhh a pamiętam jak krzykacze darli się by nie kupować 3070 za 3500, bo to c...
źródło: comment_16430212604aE3z7AYjXYn17LH3afobi.jpg
  • 16
@s---k: też chciałem zmienić 8600k na 9900k, ale stwierdziłem, że za mały przyrost by inwestować kolejny hajs. Póki co przesiadka z 1060 na 3070ti to wielki przyrost wydajności :)
@Nort: liczby powyżej 1000 to już wyższa matematyka ;D
@s---k: ajć, to faktycznie nie za wesoło.
Już pisałem o tym, że najgorzej mają ci, którzy w ogóle nie mają sprzętu, bo muszą kupić nowy sprzęt w cenie samochodu lub ryzykować i składać z używek - a z tym bywa różnie. Jak ktoś posiada jakąkolwiek grafikę to sprzeda ją i tak z zyskiem - ja popchnąłem 3-letnią 1060 za 1500 zł, czyli 200 zł więcej niż za nią płaciłem. A w
@s---k: z czego ponad połowa tej ceny to pewnie grafika :D
Pomyśleć, że kilka lat temu wydanie 2000 zł na grafikę było dla mnie chorym pomysłem ;)