Wpis z mikrobloga

nie masz czasem na imię Igor?


@Poldek0000: Ciekawe imię. Na niektórych forach rejestrowałem się jako Siergiej, ale oryginalnie rodzice dali mi na imię Szymon. Choć babka w urzędzie powiedziała, że to nie jest dobre imię, bo Szymony to hultaje i chuligani.
@smiech2: świetnie wygląda ten art, poczytałbym komiks w takim stylu. Nie masz talentu bo takie coś nie istnieje, ale za to zajebistą wyobraźnię i chęci.
@ViFio: Potraktuję to jak zamówienie i jutro wrzucę. Mam tylko dwa z grafiką w tym stylu. Historię Kurska lub zły sen Stefana. Oba to jednokartkowce, bo zapału na pociągnięcie taką kreską więcej niestety zawsze brakowało. Także wyobraźnia była, chęci też, tylko wytrwałość i czas to nie jest mój towar eksportowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smiech2:
Design tych hełmów jest mi jakoś dziwnie znajomy... Tak trochę ci kosmici z Kajtek i Koko w kosmosie, trochę niektóre postaci z Yansa. Ogólnie ekstra :)
@Endrius: Kajko i Kokosza nigdy nie czytałem (choć kumpel miał, ale jakoś mnie do tego nie ciągnęło). Za to Yansa bardzo lubiłem i chyba jeszcze mam gdzieś na strychu - i być może inspiracja szła właśnie z Yansa.

@Poldek0000: Świat jest mały, ale rysowników wielu. Rysować zacząłem poważniej w LO. Na początku po ławkach takim czarnym, cienkim, niezmywalnym markerem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)