Wpis z mikrobloga

  • 13
403 + 1 = 404

Tytuł: Krew elfów
Autor: Andrzej Sapkowski
Gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★★★
ISBN: 9788375780659
Wydawnictwo: superNOWA
Liczba stron: 340
Książkę pochłonąłem w niecałe dwa dni. Czyta się szybko i przyjemnie. Sapkowski ma bardzo lekkie pióro przez co nie męczy czytelnika swoim stylem. Jako początek sagi akcja rozwija się bardzo powoli. Autor poświęcił wiele stron na opis wydarzeń politycznych co wbrew pozorom jest ogromną zaletą. Postacie sprawiają wrażenie bardzo swojskich, z wieloma można się identyfikować i bardzo je polubić. Gorąco polecam. Z automatu zabieram się za kolejną część sagi.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #fantastykabookmeter #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
Pobierz matip50 - 403 + 1 = 404

Tytuł: Krew elfów
Autor: Andrzej Sapkowski
Gatunek: fantasty...
źródło: comment_1643195260X1667bA9OKZU6dgm3bOZjZ.jpg
  • 13
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★★★ (8.1 / 10) (14 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-02-01 12:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: fantasy, science fiction, horror
Liczba stron książki: 295
Gatunek książki: powieść

Ostatnie recenzje tej książki:
1\. 2022-01-24 - Użytkownik thus ocenił na: ★★★★★★★★★ (9.0 / 10) - Wpis »
2\. 2022-01-14 - Użytkownik Yanush3564 ocenił na: ★★★★★★★★★ (9.0 / 10)
ma bardzo lekkie pióro przez co nie męczy czytelnika swoim stylem


@matip50: mhm, zwłaszcza jak dojdziesz do pięciostronicowych opisów dzwięku pierdzenia na kiblu, połączonych z barwnym opisem gówna. Chociaż możliwe, że to w trylogii husyckiej, ale zdaje się że i w wiedźminie pan Andrzej aka "fekalna Orzeszkowa" sobie nie żałował( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Inveth: obejrzałem wcześniej i już wiem jak bardzo różni się od materiału źródłowego. Twórcy mieli dosłownie gotowy scenariusz, wręcz uważam że tego nie dało się zepsuć, a jednak netflixowa adaptacja jest tak słaba względem oryginału że zaczynam się obawiać o kolejne sezony
@ryhu akurat tutaj nie było wiele takich fragmentów, a tylko pojedyńcze wzmianki o gazach wydalanych z przodu i tyłu przez różnych żołdaków. ¯_(ツ)_/¯