Wpis z mikrobloga

#gielda #revoult #dell #vmw

Hej Giełdowe Mirki, mam jakiś problem z raportami w pdf, niby wygenerowane teraz a nie zaciąga akcji z 2020 :/ potem mi krzyczy o braku ciągłości spółek kupionych właśnie w 2020. Więc wpadłem na pomysł obliczyć z tego csv/excel.

Mam pomysł by manualnie wywalić VMW otrzymane po splicie z DELLa i takie wyliczenie przechodzi. Jak policzę sobie % od całości sprzedanych VMW i dodać do wyliczonej kwoty (nie jest tego dużo) to będę mógł spać spokojnie?

Druga opcja, wywalić VMW i DELL z CSV i policzyć te wartości osobno, tylko jak?
  • 12
@Kuklak: Tak, tego właśnie używam @kalkulatorgieldowy: O jak miło :D

Ogólnie, problem jest z raportami po stronie revoluta. Zacząłem przygodę w Listopadzie 2020 i raport wygląda tak, że mam wypisany portfel, ale puste są transakcje za ten miesiąc więc nie wpadają one do listy. Troche sie wspomogłem dodając te transakcje wycinając je z csv i dalej jadąc na pdf :) Marzec też mam pusty ale w pdf i w csv.
@kalkulatorgieldowy: update z mojej strony, plików jeszcze nie wysłałem. Zauważyłem, że brakuje mi do pobrania Październik z Revoluta. Jestem w kontakcie z supportem. Podesłali mi na ten moment plik w formacie 2020. Procesuje sobie i dodaje dalej, ale mam błąd w listopadzie 2021 z Dell "Wiersz zaczynający się od wartości "DELL,SPINOFF"." Czy to przez to że używam dwóch wersji? na start format 2020 a reszta 2021+?
@takelbery: dobrze by było jakbyś tagował to o co pytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ja wrzuciłem roczny raport dodając te brakujące, jednak problem jest z tym liczeniem dywidend, więc teraz ściągam pdfy, zobaczymy.