Wpis z mikrobloga

Kilka osob prosiło mnie o opinie o wyjezdzie rodzinnym organizowanym przez taxidi, a nie moge odkopac tego wpisu, więc może tu do nich dotrze: polecam calym serduszkiem. Kadra bardzo spoko, trzylatków nauczyli trochę jeździć, szesciolatka, ktory powinien jezdzic z maluchami (dzielili na grupy doswiadczeniem, byly maluchy niepotrafiace jeździć, szesciolatek tez pierwszy raz na nartach, i kilkoro osmielatkow z dosc solidnym skillem) rezydent wziął na lekcje indywidualne w ramach oplaty za szkółkę, bo stwierdzil, ze mlody umrze z nudow z maluchami - mega pozytywne zaskoczenie. Organizacja też spoko, nic zarzucić nie mogę, animacje wieczorne ok, chociaz malo ktore dziecko mialo sily po dniu na stoku. Moze dla osób bez znajomości jezyka problemem byloby to, ze rezydent mieszka 15 minut od hotelu i nie jest pod reka.

No i nocny zjazd 4.5km lasem na sankach, lepsza zabawa niz caly dzien na snowboardzie xD

#snowboard #narty
Pobierz fortySeven - Kilka osob prosiło mnie o opinie o wyjezdzie rodzinnym organizowanym prz...
źródło: comment_1645641633SIgS8NwSbnUvmjFDxCxA6Y.jpg
  • 3
@fortySeven: to super! Znajomy też z nimi jeździ i nie narzeka, także może za rok też się skuszę. Za kilka dni uderzam znowu do val di sole samolotem, ale cenowo wychodzi to dużo drożej jak się samemu jedzie niż taki wyjazd grupowy... ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@fortySeven: no możliwość wzięcia instruktora + animacje to fajna sprawa, kwestia tylko tego dojazdu, mam 195 cm i przy wielu autokarach nie ma za dużo miejsca na nogi xD.
Ogólnie co do cen, to lecę w to samo miejsce i do tego samego hotelu co dwa lata temu i cenowo wychodzi w sumie tylko trochę drożej bo trafiłem z datą kupna oferty. Przykładowo ta sama oferta dla 1 osoby potrafiła najpierw