Wpis z mikrobloga

Dla tego kraju nie ma nadziei.
Benzyna od kilku dni zbliża się nieuchronnie do rezerwy. Pomyślałem że zatankuje. Wiedziałem że po południu nie ma sensu to pojadę przed 20. Taki wał zatankuje. Na każdej stacji kolejka na 20+ samochód i ponad godzinę czekania (sprawdziłem 4 stacje - okolice Czyżyn, Huty)
I co to da? 5zł oszczędności jak paliwo zdrożeje jutro 10gr na litrze przy baku 50L.
Ile byście nie zatankowali to zaraz i tak benzyna się skończy.
Współczucia dla ludzi co tam sobie postoją 2h i zaoszczędzą 5zł.
Ja sobie pojadę jutro o 9-10 rano
#krakow #ukraina #wojna
  • 13
Kolega był świadkiem jak chłop przyjechał ciągnikiem i kupił 6 tysięcy litrów diesla. Zatankował do tysiaclitrowych baniaków na przyczepie


@Baylon: No ale w takiej sytuacji akurat nie ma się co dziwić. Jeśli faktycznie paliwo skoczy do góry, to będzie do przodu, bo starczy mu to jak nie na cały sezon, to przynajmniej na jakąś jego część. Nawet jakby miał stać pół dnia w kolejce. No ale ludzie jadący na stację i
Kolega był świadkiem jak chłop przyjechał ciągnikiem i kupił 6 tysięcy litrów diesla. Zatankował do tysiaclitrowych baniaków na przyczepie

@Baylon: A jakim ciągnikiem przyjechał? Tak się zastanawiam bo wiesz facet właśnie zamroził 33k. A i do tego musiał specjalnie kupić 6 tysiąclitrowych baniaków..