Wpis z mikrobloga

Mój znajomy(prawdziwa osoba) fan Konfederacji o Ukrainie:

Mam nadzieję że USA odpowie za zaplecze badawcze w bio laboratoriach na Ukrainie i eksperymenty na wirusach. Mam nadzieję, że Ci zbrodniarze z NATO odpowiedzą za rozpetanie wojen m.in na Ukrainie. Od 2004 roku przez nich tam dochodziło do krwawych rozlewów krwi. To oni wspierali banderowskie oddziały mordujące niewinnych cywilów w Donbasie.

będzie tak samo z tym jak z pandemia obudzą się wszyscy nagle jak już będzie po wszystkim z ręką w nocniku oszukani..


Odpowiedź jego kumpla na komentarze:

patrz ile pisiorskiego motłochu się zleciało


I znów on:

to jest straszne. Wadliwe produkty ludzkie, nawet nie zadają sobie trudu, żeby myśleć, tylko idą tępo na rzeź. Poliniaki


#konfederacja #bekazkonfederacji #ukraina #wojna #rosja
  • 16
@Vayloren ja wcale nie twierdzę, że jest inaczej. Natomiast wiele osób uważa że takowa kooperacja nigdy miejsca nie miała. A wystarczy wpisać 4 frazy po angielsku w google i wspomniany przeze mnie link wyskakuje na pierwszej stronie.

A pytanie o zakres prac w tych laboratoriach to kwestia zupełnie inna.
Można konstruować daleko idące hipotezy oparte o jakieś poszlaki i budować konspiracyjna narracje a prawdy i tak się nie dowiemy albo zostanie ona
jeśli pisze "ci" w tym kontekście z dużej litery to już sam ten fakt wystarczająco go podsumowuje


@melquiades: nie z dużej a dużą/wielką literą. Zaznaczam to, bo "Z dużej/wielkiej" to rusycyzm ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A tak po za ty odpisuję, bo przypomniałeś mi, że na wykopie ktoś może cię obrażać, ale zaimki osobowe kierowane w twoją stronę pisze wielką literą. Taki @meehow97: dla przykładu xD
Pobierz Kryspin013 - > jeśli pisze "ci" w tym kontekście z dużej litery to już sam ten fakt w...
źródło: comment_16478166210rFA8kvthI8oK8bVmwSO3d.jpg