Wpis z mikrobloga

Nic nie poprawia humoru jak przypadkowe decyzje z dupy władz miasta Ruda Śląska. Dzisiaij sprawdziłem aplikację z harmonogramem wywozu śmieci i taka wiadomość mi wyskoczyła. Nie dość że dymają ludzi od kilku lat na wywozie śmieci, bo co roku cena w górę, to na dodatek robią za każdym razem problemy przy składaniu deklaracji zmieniającej. Rozumiem, że przy kilku dodatkowych osobach śmieci jest trochę więcej, no ale w tym cudownym mieście jak kilka dodatkowych osób zgłosisz to później trzeba się będzie bujać kilka cyklów rozliczeniowych żeby to wycofać, a pieniądze będą płynęły. Mogli chociaż trochę poczekać żeby to PRowo trochę lepiej wyglądało.

#ukraina #rudaslaska #patologiazmiasta #slask
Pobierz Bogdan23 - Nic nie poprawia humoru jak przypadkowe decyzje z dupy władz miasta Ruda Ś...
źródło: comment_1647894533XsHneTqRLomKyfiQ4BQTlC.jpg
  • 3
@Bogdan23: Dostaniesz 40 dyszki dziennie za glowe to mozesz zaplacic se wiecej. Rzad pomaga to miasto juz nie musi :PP

A tak na serio to sie nabijam. NIe wydaje mi sie zeby w rudzie bylo nagle +50% ludzi i zanczaca zwiekszyla sie "produkcja odpadow" wiec mogliby troche zluzowac.

Ale znajomi patrzac tak ogolnie to sobie chwala organizacje i podejscie wladz miasta. "Cale zycie" mieszkali w sasiednim miescie a dopiero od kilku