Wpis z mikrobloga

ELO!

Minął tydzień, więc czas znowu pozawracać Wam gitarę tematem fotowoltaiki oraz nowego odcinka tetryków. O fotowoltaice nie mam nic do powiedzenia, bo gdy ostatnio zadzwoniła do nas podczas nagrywania pani od fotowoltaiki to Leszek się rozłączył zanim zdążyliśmy się czegokolwiek nowego dowiedzieć. O nowym odcinku tetryków, mogę powiedzieć tyle:

- padają w nim ksywki Cytryn i Miętus
- Pogoń Szczecin jest przyrównywana do najbardziej abstrakcyjnych tworów w historii ludzkości
- Pogoń Szczecin - pomysły na tatuaże. Twarda walka o mistrzostwo przez większą część ligi, brązowy medal, prowadzenie do przerwy z Rakowem.
- Pogoń Szczecin jest jak życie - może następnym razem się uda
- dlaczego to jest naprawdę dobry sezon, nawet na dole
- duopol żenady. Czy Zagłębie lub Stal dadzą się dogonić Wiśle?
- kto ściąga piłkarzy Jeju United, a kto oblewa reporterów wodą?
- dlaczego otwarcie stadionu ŁKS-u to wydarzenie tysiąclecia

Zapraszamy naprawdę serdecznie, wydaje mi się, że warto dla paru niesamowitych wstawek Leszka, który jest w życiowej formie. A już teraz też zapraszam na następne Tetryk Menedżery, bo tam to już się dziać będą prawdziwe cuda. Jeszcze raz wielkie dzięki, że dzielicie z nami ból ekscytowania się piłką nożną, za wszystkie plusiki, komentarze i opinie. Jeśli możemy mieć prośbę - brakuje chyba 50 subów do 10 koła. Dostaniemy wówczas wielką mleczną czekoladę od pani ekspedientki w Żabce (o ile w zamian podarujemy jej 5,99 zł), dlatego bardzo nam na tym zależy. Nie no, tak serio - nic nie dostaniemy, ale 10k w 2 miesiące dobrze wygląda w prezentacji, którą chcemy wysłać do firm zainteresowanych przepalaniem pieniędzy w piecu nudnawego programu YouTube'owego.

Miłego weekendu!

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #pilkanozna #ekstraklasa #pogonszczecin #goalpl #rakow #lechpoznan

Link do goal.pl: https://www.goal.pl/artykuly/zycie-jest-jak-pogon-moze-uda-sie-nastepnym-razem-tetrycy-8/

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - ELO! 

Minął tydzień, więc czas znowu pozawracać Wam gitarę temat...
  • 6
@Jakub_Olkiewicz: Faktycznie Leszek jest w świetnej formie, jestem w połowie odsłuchu i już chyba z 4 razy się śmiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kuba mam pytanie do Ciebie jako fanatyka ŁKSu. Skąd taka nienawiść między ultrasami ŁKSu i Polonii Warszawa? Na Polonii ciągle lecą bluzgi w stronę waszego klubu a mi jest przez to przykro, bo przez Ciebie i Tetryków zacząłem odczuwać do ŁKSu sympatię :P
@rudy_karzel: A z tego co pamiętam chyba zaczęło się od naszego meczu z pięć lat temu w III lidze, jakiś kamikaze z Polonii nam próbował flagę ukraść, ogólnie jakieś tam były zgrzyty i przepychanki. Potem jeszcze Polonia miała różne wspólne akcje z Widzewem i chyba teraz poszło. Jeśli Cię to pocieszy - u nas na meczach nie ma żadnych pocisków po Czarnych Koszulach, ograniczamy się zazwyczaj do Widzewa, sporadycznie też Wisły
@Jakub_Olkiewicz: Faktycznie trochę mnie to pocieszyło :P

Swoją drogą chyba nawet nie zauważyliście jakie padały rymy w waszych rozważaniach o potencjalnym spadku Stali Mielec.

Leszek:
Tam wyszli z jakichś grubych milionów długów
i to jest wielki sukces Stali,
Kibicuję żeby zostali
(parę minut później)
Kuba:
No tak, tak było w tej Stali,
ładnie się wyprostowali