Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 147
@nupeq: @zwykly_ktos: tak zlikwidowano, że dalej są. Nie wiem skąd fascynacja donkiem, już zapomnieliście jak chodziliście na marsze stop ACTA. Typowy wyborca jest typowy - pamięć złotej rybki. Żeby było jasne: socjalna banda nieudaczników z PiS to najgorszy rząd III RP ale PO też było kiepskie. Aktualnie nie widzę partii na którą mógłbym oddać głos z czystym sumieniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pacjent_0: nie liczę na 100% w teście. Uważam, że ponad 70% jest do zaakceptowania, o ile rząd się wcześniej nie skompromitował. Rząd PO się skompromitował, nie spełnił obietnic wyborczych i zawiódł moje zaufanie. Na konfę nie liczę po tym co się #!$%@?ło w tej partii w tym roku i jak wygląda wg doniesień Grabarczyka Mentzen. Nie oddam głosu nikomu raczej. Głosowanie na mniejsze zło mógłbym rozważyć ale nie po tym jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@buczubuczu: no jakby partia w programie miała ograniczenie socjalu, niższe podatki, ulgi dla MSP oraz uproszczenie przepisów, szczególnie podatkowych to na inne rzeczy mógłbym przymknąć oko o ile Nie było by to coś z zestawu gender-50 płci- równość płci i inne pierdoły które długofalowo nie mają znaczenia. A dlaczego krokodyle i po tobie? Nie za bardzo rozumiem.
Nie wiem skąd fascynacja donkiem, już zapomnieliście jak chodziliście na marsze stop ACTA.


@Walec: Nie fascynuje mnie Tusk, ale serio ACTA? To była sztucznie pompowana afera. Pamiętam jak się wszyscy posrali. I co? Dalej jest wolność wypowiedzi. Tyle, że grożono też, że zniknie pirackie oprogramowanie z internetu i faktycznie jak sobie pomyślę, że kiedyś wszystko można było pobrać, a teraz to w sumie też można, ale już często nie wystarczy wpisać