Wpis z mikrobloga

@Sonia_Zwierzynska: nie, nie możecie być aż tak głupi, aż tak doszukiwanie się wszędzie przekazu podprogowego. To na tym polega włączenie myślenia? A jaka jest dzisiaj ilość przebadanych próbek? Może teraz będą nasz męczyć do 2150, lub miało się to skończyć w 1999 roku?
Obawiam się, że to już obsesja, to się leczy, bez szczepionek.
@Sonia_Zwierzynska: facepalm. A jakie ostatnio podali dane? Może teraz chcą coś innego powiedzieć. Wytłumaczysz? Może zmienili zdanie i będą nas męczyć do 2122 roku?

Masz rację. Włączyłem myślenie, zgłębiłem temat. I sprawdź to
A sumowałeś wszytskie liczy z tych danych? Zobacz jaki jest wynik. Przypadek? Nie sądzę. To dopiero symbolika, przekaz podprogowy przesłany przez Twitter polskiego Ministerstwa Zdrowia.
@Sonia_Zwierzynska: no ale co nie wierzysz mi że sumowanie liczb da łączna ilość dawek do przyjęcia. Przecież to symbolika grupy trzymającej władzy, która lubią udostępniać. Może po prostu za mało włączyłeś myślenie u siebie. Otwórz oczy. Przebudź się.

Nie wiem co złego jest w historii choroby. Nikogo nie obraziłem, może komuś to pomoże gdy będzie miał podobne objawy. Zwłaszcza, że wtedy był szczyt zachorowań na deltę.