Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze #puzzle od jakichś 25 lat :) (nie liczę tych po ok. 50 elementów składanych z synem). Całkiem przyjemna rozrywka ale na dłużej przy tym raczej nie zostanę, wolę Lego ;).
Sam obrazek bardzo fajny, to wznowienie puzzli które sam pamietam z dzieciństwa :) Jak zobaczyłem je na wspieram.to no to musiałem zakupić. 1000 elementów jakby ktoś pytał.

Taguję też #piekloperfekcjonistow bo brakuje dwóch elementów w środku - zostały mi na działce gdzie zacząłem składać w weekend, za kilka dni uzupełnię :)
Pobierz enzojabol - Moje pierwsze #puzzle od jakichś 25 lat :) (nie liczę tych po ok. 50 elem...
źródło: comment_1651690773ol0HoIq2cK1Xkvht5KSCcG.jpg
  • 11
@dorotka-wu: @ja_nie_lubie: @lordgrievous: @butterfly: a może kojarzycie wzór narysowany dość podobna kreską, tez z mnóstwem akcji i scenek tyle że dziejący się w klimatach sci-fi, takich trochę Jetsonów?

Albo ogólnie znacie może jeszcze jakieś podobne wzory? Bo w sumie na weekendowe wieczory na działeczce to spoko zajęcie tylko w ogóle nie interesują mnie jakieś górskie widoczki, pejzaże itp. Zdecydowanie bardziej wole coś jak powyżej, rysunkowe i z jajem