Wpis z mikrobloga

@zdjeciegipsu: na aparatach masz fabrycznie nałożone szkło szafirowe, które jest twardsze niż zwykłe szkło, większość kejsów sprawia też, że w zasadzie nic nie wystaje (raczej mało kto korzysta z iphone bez kejsa, bo jest po prostu śliski). Po ponad roku nie mam w tym miejscu ani ryski.
@Turtle1380: nie wiem naprawdę dlaczego. Mi się nic nie rysuje, a nie dbam o ten telefon jakoś przesadnie. Jedynie zbiera się kurz i odciski dookoła obiektywów, wolałbym żeby już tam było trochę więcej szkła, ale żeby wszystko było na płasko. Mam 12 pro czarny i odbija się wszystko na tej lustrzanej powierzchni, co potęguje efekt.
@Pynkman: Powiem szczerze, że długo nie byłam przekonana do zakupu Iphone. Jako wielka fanka androidów ;) Okazało sie jednak, ze przeskok na ios nie był taki problematyczny. Wiadomo, ze na poczatku trzeba się przyzwyczaić ale nie jest to nic trudnego. Obecnie wydaje mi się bardziej intuicyjny. Poza tym aparat super, do zdjęć nie mam niczego do zarzucenia.
A jeśli chodzi o uszkodzenia, polecam zorientować się w sprawie dodatkowej ochrony, która jest