Wpis z mikrobloga

Fabuła lepsza niż w G2 to się zgodzę, ale lepsza niż G1? Kolonia karna, obozy, niebezpieczeństwo pod barierą było dla mnie ciekawsze niż brat zaginął, trzeba ratować. Oczywiście lepiej przedstawione dialogi i zadania były w kronikach, ale ogólny zarys fabuły już nie.
@Tami: Mówisz przez pryzmat nostalgii, czyli argument jest inwalidą, bo wszystko kiedyś było lepsze.

niebezpieczeństwo pod barierą było dla mnie ciekawsze niż brat zaginął, trzeba ratować

e jesteś nowy w obozie idz pobiegaj za kamieniami ogniskującymi po zadupiach, masz tu potrawkę z chrzaszcza, powodzenia


xD
@Victim Na jakiej podstawie sadzisz, ze oceniam fabule na podstawie nostalgii? (Klasyczny argument jak ktos chwali Gothica) Po prostu w G1 jest lepsza, i buduje lepszy klimat. Sam w serie Gothic zacząłem grac stosunkowo pozno po premierze, wiec żadnego sentymentu nie mam.

A jak mamy się czepiać absurdów fabularnych to nic nie przebije wyrzucenia gościa do koloni karnej gdzie ma kopać rude pod okiem strażników, któremu na pamiątkę za swoje czyny daje
Sam w serie Gothic zacząłem grac stosunkowo pozno po premierze, wiec żadnego sentymentu nie mam.


@Tami: A widzisz, a ja grałam chwilę po premierze w podstawówce, dotychczas obie części przeszłam z 40 razy jak nie więcej, także biorąc pod uwagę większe doświadczenie, bo w kolonii przesiedziałam pewnie 300h więcej od Ciebie, to wysunęłam tezę, że DLA MNIE fabułę lepszą miały Kroniki.

Po co tu wyjeżdżasz z jakimiś swoimi żalami, że przecież
@Victim: a mnie się nie podobała ta fabuła. Kolejny raz tłuczenie gothicowego kotleta pt. nikt ci nie ufa, nawet #!$%@? wiejski piekarz ci nie ufa. Ty za to musisz ufać wszystkim i zgadzać się na wszystkie ich zachcianki. A na koniec każdy się na ciebie wypina i generalnie wszystko musisz robić sam.

W pierwszej gierce to było spoko bo byłeś w więzieniu i generalnie takie bezgraniczne ufanie każdemu nie jest polecane