Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poleci ktos jakis sklep z koszulkami tshirt.

170cm 65kg lekka lordoza i mam sztywne barki, ktore sa dosc wysoko. I przez te dwie ostatnie rzeczy czasem zle/niewygodnie leza ns mnie te bardzo marketowe.

Do tego fsjnie jakby jakosciowo byly ok izeby nie przebijaly jak sa biale. A zalezy mi na bialych, czarnych i moze szarych.

Dodatkowo ostrzeżenie:
Jakis mirek mi polecił sklep customuj i zamowilem stamtad 2 zwykle koszulki (jedna czarna druga biała) ale ponad 2 tygodnie od przelewu i nie ma slychu, tyle co mam numer przesylki zarestrowany w inpost. Wiec albo to scamm albo cos #!$%@? typu wakacje czy czekaja na dostawe z chin. Do tego jest troche redflagow: strona stoi na jakims lagujacym hostingu wordpressa, podczas rejestracji pytaja cie o imie i nazwisko a pozniej robia automatycznie login/nick wordpressowy z tych danych.

#ubierajsiezwykopem #modameska #pytanie #customuj
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fearless490: i co u cb nie #!$%@?? W ten weekend napisalem na fb.

Wydawało mi sie ze w polowie poprzedniego tygodnis wyslalem im maila z pytaniem co sie dzieje ale nie widze go więc sie nie wysłał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fearless490: mhm. Ja tez sproboje do niego napisac na gmaila co ms na fb podanego. Bo raczej nie ustale z którego maila moglem pisac (a wydsje mi sie ze pisalem juz z glownego wiec musiala sie nie wyslac)
@Iliilllillilillili: chyba jeszcze nie. Pisałem chyba z szefem (kims kto zarządza fanpage) i mi napisał w poprzednim tygodniu, ze cos tam zle ktos wyslal, i ze na poczatku tego tygodnia wysla albo ze bedzie u mnie. Ale w aplikacji Inpost widze ta stara (nie wiem cyz musza nadac nowa) nadal "w trakcie przygotowania". I napisal ze standardowa przesylka to powinna w tydzien dojsc normalnie, a jak jakies nadruki itp to do