Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Nie kupiłem na premierę, ale postanowiłem nadrobić zaległości. Zamówiłem sobie buteleczkę Blueberry od @Palexpres w ramach testu i w celach rekreacyjnych. Jak widać po moich archiwalnych wpisach, testowałem różne shoty, od różnych producentów i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że aktualnie to chyba najmocniejszy shot na rynku. Dla mnie ilość 15-20ml działa bardzo fajnie, chillowo i rozluźniająco. Smakowo jagody nie sa jakoś mocno wyczuwalne, ale mi ogólnie te shoty smakują. Wkręca sie na moje oko ok 30-40 minut. Ta wysoka moc bardzo mi odpowiada, mogę sobie podzielić shota na kilka razy. Na pewno nie jest to butelka do wypicia na jeden raz, no chyba, że ktoś chce żeby mu zgasło światło i ścięło do snu.
Moja ocena:
Moc 11/10
Smak 8/10
Szybkość działania: 8/10
Wydajność: 9/10

Generalnie bardzo polecam!

#hempshot #wykopjointclub #cannabis #thc
Pobierz JohnnyGavlacci - Nie kupiłem na premierę, ale postanowiłem nadrobić zaległości. Zamów...
źródło: comment_1652206912NyVPPAXV7r94ZTOHEp4rfu.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@revoolution : powiem Ci, że jak zamawiałem kiedyś pierwszego shota to też nie wierzyłem, najpierw też stwierdziłem, ze placebo bo wypiłem dawke zalecaną na opakowaniu, ale potem poczytałem opinie na stronie no i sam się przekonałem na własnej skórze, ze to faktycznie na mnie działa w przeciwieństwie do olejków z cbd i suszu no ale one mają już inne zastosowanie niż rekreacja
@revoolution: No właśnie tolerka potrafi nawet 10x zmienić odczucia. Ziomek bez tolerki będzie ostro sponiewierany 1/3, a taki z dużą, co do śniadania jara czystego blanta, cośtam poczuje po całości.