Wpis z mikrobloga

Dla każdego. Ale nawet gdyby było tylko dla VIP, to przecież co za problem? Kilka kliknięć i już można mieć VIP :D


@hoppek: a w lokalnym legostore też to można dostać? Bo nie wiem jak to działa
@hoppek: skąd bierzesz takie informacje? Mieszkam w uk i zastanawiam się, czy to u mnie też działa, nie widzę nic na oficjalnej stronce, a lego Store mam dość daleko, więc nie chce mi się dygać specjalnie żeby obejść się smakiem...
@Budo: VIP newsletter, reddit, brickfanatics, brickset. Jak masz daleko, to możesz zrobić zamówienie przez internet i jak przekroczysz wymagany próg kwotowy, to gratisowy zestaw doda się automatycznie do koszyka.
@hoppek: jak to wyglada jezeli zamowie model powrot do przeszlosci, który jest w statusie oczekujacy? Jezeli zloze zamowienie 19 maja to dostane ten podarunek? Czy jak to wyglada?
@hoppek: chyba właśnie o tym zestawie myślałem bo się przewijały zdjęcia na wykopie rok temu, a dopiero teraz wychodzi

//edit, i widzę że głównie o nim myślałem, bo ty co chwile o nim na wykopie pisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TomSz: O którym? 40533 to zestaw konkursowy, z inicjatywy Ideas. Rok temu w marcu była pierwsza wzmianka o tym zestawie i nie było wiadomo kiedy będzie można nabyć ten zestaw.
@TomSz: no, kilka razy wspominałem o tym zestawie :p Teraz już nie mam takiego parcia, żeby dany zestaw mieć od razu po premierze, więc poczekam sobie na luzie na wysyp listingów na ebay i wtedy sobie kupię za jakieś rozsądne pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hoppek: ...to samo o czekaniu mówiłeś w kwestii ulysses, to teraz już wiem żeby na pewno brać od razu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@TomSz: Ulysses to był zestaw VIP-only, za punkty. I ilość tego zestawu była mocno ograniczona, infrastuktura IT w Lego poległa w momencie wypuszczenia zestawu do zamówień i to sprawiło, że zestaw jest obrzydliwie drogi, biorąc pod uwagę ilość elementów.
@hoppek: już myślałem że mój komentarz źle się zestarzał bo ulysses wróciło, ale znowu zniknęło w minutę xD

kupiłem z drugiej ręki 40335 żeby mi pasował do tego 40533, a najgorsze jest to że miałem kiedyś 3x 40533 ale sprzedałem po taniości bo do niczego mi nie pasowało :x a teraz zacząłem te spacemany zbierać i carboard wyszedł to przepłaciłem...