Wpis z mikrobloga

@vinmcqueen: duet FDJ + VDB gdzie na szóstce ma grać dalej Scott a boczni obrońcy z piłką przy nodze czują się bardzo źle to nie taktyka na PL. Sorry, ale nie tylko środek pola odpowiada za grę gdzie dominuje sie posiadaniem. Przecież ani AWB ani Dalot nie są stworzeni do gry w takim systemie. Bardzo lubię McTomminaya ale to nie zawodnik do łatania dziur i czyszczenia między strefami. Rodriego czy Fernandinho
@czarny_matt94: ciekawa myśl z tym Lindelofem, ale fakt faktem, DMa na poziom topki PL to my nie mamy, i McT nim nie będzie. Matic odchodzi, Fred nie będzie nigdy odpowiednim DMem o Pogbie nawet nie będę wspominać, bo właśnie piję kawę. Jeżeli nie udałoby się dorwać nikogo, to pewnie można byłoby kombinować. Jeżeli Leeds się zwali z PL, to może będzie opcja wyrwać Kalvina Phillipsa, bo IMHO na Rice'a nie ma
ale w to nie wierzę, że Leeds poleci


@czarny_matt94: bo ja wiem - bilans bramkowy mają taki, że aby wyprzedzić Burnley, muszą wziąć ich punktami, a do końca mają 2 spotkania, Burnley z Evertonem mają 3. Na papierze Burnley nie ma za wygodnych rywali, ale IMHO w tej chwili faworytem do zrąbania się jest Leeds.

Phillips już teraz jest za dobry na Leeds i to mnie martwi, że po prostu więcej
@czarny_matt94:
Leeds raczej spadnie. Ale jakby Philips poszedł do United to by go chyba tam zabili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie, jeśli Touchameni okazałby się nieosiągalny, to Philips jest dobrym wyjściem za małe pieniądze.

Co do FDJ. Też nie uważam, żeby był fizycznie przygotowany na Anglię, ale jak patrzę na Silvę czy Thiago to technicy też dają radę. W systemie ETH może natomiast to wyglądać