Wpis z mikrobloga

Właśnie miałem ciekawy telefon z binance finance czy jakoś tak, że musze wypłacić moje pieniądze z konta, ale to muszę, i że mam tam jakieś 0.19 btc ;d, nawet przywitali mnie z imienia, co trochę mnie wybiło z rytmu na początku, chcieli sie umówić na konkretną datę by mi pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°),

Ciekawe gdzie był wyciek danych, bo mój telefon akurat nie jest w wielu miejscach, a have i been pwned nie znajduje jeszcze mojego numeru

Numer z którego dzwonili już jest nieosiągalny a googlując go znajduje jakąś firmę pod ZG co sprzedaje węgiel, więc pewnie "#!$%@?" numer czy coś w tym stylu

#scam #kryptowaluty #oszukujo #binance
  • 5
@Jatael: Ode mnie chcieli dane z karty żeby dokonać przelewu, trochę dziwne bo mam kartę już dodaną na swoim koncie na binance, ale pewnie to była jakaś weryfikacja czy coś takiego.
Wszystko przebiegło dosyć szybko i czekam aż załatwią sprzedaż(pani mówiła że to może potrwać do dwóch dni) i że przelew dojdzie jeszcze w tym tygodniu prawdopodnie, super się złożyło bo potrzebowałem tych kilkunastu k na spłatę chwilówki u bociana.