Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości oskarki i ruchacze.. Na koncie mam już trochę "zaliczonych" agentek, zazwyczaj po pijanemu wszystko.. Teraz pół roku sam, to szukam jak głupi jakiegoś dymania chociaż.. xd Wczoraj byłem na spotkaniu z laską z Tindera, w #!$%@? śmiechu, w sumie to przegadaliśmy cały seans, jakieś próby skracania dystansu też były, nie uciekała myślę, szyje odsłaniała etc jeżeli chodzi o "pokazanie zainteresowania". Po powrocie zapytała się czy wróciłem, ale dzisiaj po kilku godzinkach już odpisuje i zdawkowo myślę. Olewamy temacik czy uderzamy za kilka dni? W sumie wyruchać bym wyruchał.. aa i pierwszy raz w życiu dałem się naciągnąć na kino xD
#tinder
  • 15
@Akos: #!$%@? bo ja ziomek z obiegu serio przez te pół roku wyszedłem :D.. Jak wczoraj spotkanie to co, na weekend ją ściągać na chatę? :D
@Nova24: było z 6 osób łącznie z nami.. a ja miałem taki mood na śmieszkowanie i gadkę, że non stop #!$%@?łem, przynajmniej dziewczyna się śmiała :d
@Nova24: Ty w sumie.. xd dobra jutro z rana świni napisze, że niech wbija na kwadrat pod wieczór, jak będzie chciała to przyjedzie jak nie to nara :D