Wpis z mikrobloga

Zajebiście. Prawdziwy piątek trzynastego... Zbieraliśmy z całą rodziną kasę na operację biodra mojej prababci - do upadku ze schodów w listopadzie 2021 była super sprawną osobą, codzienne spacery, bez problemu z zakupami kilometr z Lidla, roweryk.
Pełnia życia jak na 92 lata. Niestety ponad pół roku temu potknęła się schodząc ze schodów i totalnie rozwaliła sobie biodro.
Lekarze z NFZ nawet nie podejmowali tematu - ryzykowne, nic nie da, "z całym szacunkiem, ale w tym wieku..." no i co? Nagłe uziemienie, wycieczka do łazienki z wielkim bólem, tona tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych dołożona do tradycyjnego zestawu osoby w tym wieku. Marniała z dnia na dzień. Ogarnęliśmy z rodziną fachowca na południu Polski, który za około 27 tysięcy podjąłby się operacji. Byłem odpowiedzialny za zbieranie kasy, mieliśmy już prawie 20 tysięcy.
Jako, że termin ustawiliśmy na 24.07.2022, to pomyślałem, że jest jeszcze czas... Teraz wiem co powiecie i co pomyślicie, ale uwierzcie mi, że opinie wykopków już wiele bardziej mnie nie dobiją. #!$%@?łem tę kasę w Lunę przy 82$ - pomyślałem, że po wzrostach nie będę już musiał nikogo prosić, a i może coś jeszcze zostanie na jakiś upominek dla babci czy krótki wypadk po operacji.
Wczoraj wróciłem z dłuższej podróży służbowej, podczas której nie ogarniałem internetów, tym bardziej tematu krypto. Dziś rano zorientowałem się, że... sami #!$%@? wiecie. Na koncie 0,000078$. Tyle zostało na przywrócenie babci nadziei. #!$%@? co ja powiem rodzinie...
Zdecydowałem się od razu po śniadaniu zadzwonić do babci, to zawsze była dobra i wyrozumiała kobieta. Wysłuchała mnie cierpliwie, po czym powiedziała: "Mówił ci przecież, ty głupi #!$%@?, Zaorski, że wleci depeg od UST i spirala śmierci, trzeba było inwestować w CumRocketElona jak pisałam w marcu, teraz jedyne co ci zostało, to wrzucić jakąś #!$%@?ą historię na wykop i liczyć, że te pelikany znowu to łykną w zamian za plusy".

  • 18