Wpis z mikrobloga

@yanush: Akurat mój kolega zna go, bo razem w Donbasie jeździli i racjonowali co się dzieje w 2014 roku. Gościu pracował dla Ukraińskich mediów, przeszedł do ruskich mediów po tym jak Ukraińskie media objęły cenzurą wszystkie akcje Ukraińskich wojsk atakując cywilów. Widać że trafił z deszczu pod rynnę, bo ruskie teraz robią to samo.
Gada to co ma gadać i to co pozwalają mu Ruskie media, koleś wie jak działa cenzura
@Micro-Jet: jej ulubiony "jednokoszulkowiec" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za bardzo nie rozumiem o czym mówi ale chyba się zesrał ( ͡° ͜ʖ ͡°


@yanush: W skrócie to jedzie równo po ministerstwie obrony, pod dowódcach, dwa miesiące milczał ale ciągle te same błędy popełniają, jak pod Kijowem, niczego się nie uczą itp.. Chce znać z imienia i nazwiska tych co wydają takie rozkazy bo
@Pabick >po tym jak Ukraińskie media objęły cenzurą wszystkie akcje Ukraińskich wojsk atakując cywilów. Ej, gadasz jak rosyjska propaganda. A nawet jeśli, to czasami w warunkach wojennych - ktoś z cywili dostanie rykoszetem przez przypadek, ale to pojedyncze wypadki. Chyba, że czegoś nie wiemy...
Ej, gadasz jak rosyjska propaganda. A nawet jeśli, to czasami w warunkach wojennych - ktoś z cywili dostanie rykoszetem przez przypadek, ale to pojedyncze wypadki. Chyba, że czegoś nie wiemy...


Co ty gadasz za kacapoly, rozumiem wielbienia Ukrainy ale bez przesady
Przecież za zabójstwa cywilów i zbrodnie wojenne na ludności cywilnej podczas wojny w Donbasie były wyroki. Choćby słynny batalion tornado ktory gwałcil i mordował cywili, batalion Ajdar i zbrodnia w kopalni.
@muak47: Mówił mi o sytuacji, gdy byli razem w 2014 w Donbasie w mieście już nie pamiętam którym i przy nich ukraiński samolot strzelił w budynek mieszkalny, on chciał napisać o tym co tam się stało, przygotował cały materiał, a góra kazała mu w jednym zdaniu napisać że to nie samolot a klimatyzator w mieszkaniu wybuchł.
Generalnie takich akcji było dużo ¯\_(ツ)_/¯
@Pabick: Ukriancy w donbasie i w doniecku masowo mordowali cywili pochodzenia rosyjskiego, temu tam zlokalizowali najgorsze z możliwych batalionow złożonych z samych nazioli. W tamtym okresie czasem przebijały się informacje o ich zbrodniach, lecz teraz jest to nie możliwe bo zaczęło się wybielanie UA. Nawet ostatnio czytałem artykuł jak to ludzie z byłego batalionu tornado dzielni broni kijowa. No #!$%@? Mac, ludzie którzy zostali skazani za gwalty i morderstwa są teraz
@muak47: W sumie kolega dał mi namiary na jego YouTube jak się wojna rozpoczęła, bo po prostu razem pracowali w Donbasie podczas walk w 2014, mówił że on niby podaje prawdę, ale po czasie jak zaczął gadać o nazistach, pojawiać się jako ekspert w rosyjskie tv u Sołowjowa itp to słuchałem go z przymrużeniem oka.
Generalnie fajnie tłumaczył co się dzieje na froncie, ale raczej traktowałem go jako tylko dodatkowe onucowe