Wpis z mikrobloga

Oglądał ktoś z was film "3 Idiots" z 2009 roku?
To chyba jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek oglądałem, obejrzałem go aż 3 razy pod rząd, dosłownie!

Chyba jedyny taki film, na którym będziecie się śmiać, być ciekawymi i płakać jak małe dziecko.

Film pokazuje prawdziwe, życie, i jak powinnyśmy z niego korzystać.
Naprawdę polecam każdemu ten film.

PS. Ciekawostka, na początku filmu profesor pokazuje studentom kosmiczny długopis, dosłownie jak mój profesor na moich studiach! :3
Tylko, ze mój profesor miał złoty space długopis.
Ale dosłownie dokładnie tak samo nam wytłumaczył dlaczego został wynaleziony space pen za tyle milionów dolarów.

PS2. Po obejrzeniu filmu byłem mega zaciekawiony, czemu w indiańskich filmach aktorzy mówią raz po hindusku a raz po angielsku, dosłownie 50% dialogów jest po angielsku.

Wiec Google pomogło mi:

Really, no body in India speaks in pure hindi , without some english common words . These english words have became part of our vocabulary. So, using only pure hindi dialogue in hindi cinemas would look unnatural.

Most of the Indians mix up Hindi and English words in their speech. This is because we Indians are simultaneously brought up on a diet of many languages- mother tongue, language used by the Union Government (Hindi, English) , state language and any additional language we may choose to learn.


Chce na koniec dodać, że to chyba jedyny film który wypomina jak uczyć się i jak nauczać.
Gdzie ten problem występuje aż do dziś w każdej szkole, zamiast uczyć się, wbija się wszystko bez namysłu na pamięć bez zrozumienia, tylko po to aby zaliczyć egzamin.

aal izz well

#alliswell #3idiots #filmy #polecam
Pobierz aptitude - Oglądał ktoś z was film "3 Idiots" z 2009 roku?
To chyba jeden z najlepsz...
źródło: comment_1652497483AtLXCW0FAzIZ9teBk8KzvE.jpg
  • 42
to chyba jedyny bolywoodzki film który szanuje.


@WLADCA_MALP: Zgadzam się z tobą!

Jeszcze z bolywoodzkich filmów polecam "Dil Bechara" z roku 2020.
Ale 3 Idiots to dosłownie majstersztyk.

Ciekawostka. Aktor Aamir Khan grający postać studenta Rancho miał w tym czasie 44 lata.
Ale dosłownie dokładnie tak samo nam wytłumaczył dlaczego został wynaleziony space pen za tyle milionów dolarów.


@aptitude: Był tam ZSSR, ołówek i miliony wydane na długopis przez NASA? Jeśli tak to prawdziwa historia jest inna.
Bahubali 2


@Ranger: Dziękuje, naprawdę dziękuje za każdą propozycję filmu, ja dosłownie oglądam od zawsze każde propozycje filmów które dostałem na wykop i nie żałuje!