Wpis z mikrobloga

@sm_m: Zostałem przy PS i LR ze względu na przyzwyczajenie. Dobrze się czuję w tych programach, a w Affinity Photo tak nie do końca. Masz rację, że wiedza z PS przekłada się na Affinity Photo. Niektórych rzeczy jednak nie mogłem zrobić tak sprawnie jak robiłem to w PSie. Poza tym mam już swoje wtyczki i akcje, które znacznie przyspieszają pracę. W Affinity Photo też można tworzyć akcje? Wiem, że kiedyś chciałem
@Saeglopur: masz jakieś dobre filmy czy strony z objaśnieniem użytkowania affinity oprócz ich bazy? Bo zainstalowałem kiedyś ale za kij nie mogłem workflow zrobić. Ogólnie używasz ich programów domyślnie jak mają wszystko poustawiane, czy importujesz ustawienia wszystkiego tak jak jest na produkty adobe?

Zostałem przy PS i LR ze względu na przyzwyczajenie. Dobrze się czuję w tych programach, a w Affinity Photo tak nie do końca

@aruel89: same, zastanawiam się
@caribbean: @placebo_: @aruel89: Celowo nie modyfikuje żeby jednak bardziej korzystać z wszystkiego od Affinity a Adobe tylko gdy komuś mam wydać plik albo ktoś coś podsyła. Co próbuje zrobić i nie moge to jakoś póki co udaje się na YT/Vimeo znaleźć :D Jeśli brakuje to prawde mówiąc znaczy że jest rynek na takie wideo z tutkami :D