Wpis z mikrobloga

@4lord: Może jakby jednak "trochę" się powtrącał i nie pozwolił na zrobienie z Wisły folwarku Błaszczykowskich to ten klub nadal by był w Ekstraklasie? Bo obstawiam, że na zarządzaniu zna się jednak lepiej niż Kubuś i jego braciszek.

@Xenoth: Firmował swoją twarzą coś co poniosło sromotną klęskę to dlaczego mam go "zostawić"? Za sukcesy można chwalić a za porażki nie można nawet zażartować?
@Xenoth: Nie jest głównym winnym ale jakoś wszyscy o nim dzisiaj zapominają i cisną po Błaszczykowskim (zobacz gorące chociażby) jakby to tylko on odpowiadał za wszystko.

ich zdjęcia nie wklejasz?


Wklejam, sprawdź tag ;)
@enzojabol: Słuchaj, ja dobrze znam środowisko startapowe w Krakowie. On gdzieś na początku tej drogi myślał że to będzie podobnie. Taski pozadajesz, zatrudnisz kilku seniorów do pilnowania reszty i będzie dobrze. To jest gość z innej bajki który stara się jak może, takie jest moje zdanie. Inna sprawa że jego to przerosło. Ale to bracia B mają background piłkarski i to oni winni byli do organizacji dodać piłkarskiej wiedzy. Jak wyszło
Taski pozadajesz, zatrudnisz kilku seniorów do pilnowania reszty i będzie dobrze


@Xenoth: No tylko tego najwyraźniej nie ogarnął bo nie zatrudnił seniorów tylko juniorów

który stara się jak może


Rozumiem, szanuję ale robi to publicznie, dramatycznie mu nie wyszło i można sobie z tego trochę pożartować moim zdaniem.

Ale to bracia B mają background piłkarski i to oni winni byli do organizacji dodać piłkarskiej wiedzy


Piłkarskiej. Owszem piłkarskiej. I tylko tyle.
@enzojabol: Ech nie chce mi się akurat dzisiaj aż tak rozdrabniać. Powiem tak. Amatorka Cię irytuje? I Ty oglądasz ekstraklasę? Sorki ale jeśliś kibic Legii muszę trochę wrzucić. Jeśli amatorka Cię denerwuje to skala amatorszczyzny w wiśle przy legii to jest mały pikuś. Legia przecież otarła się o spadek. Z takim budżetem i zapleczem ten klub od kilku lat wygląda jak pośmiewisko - i to jest ogromna amatorka. Wisła na spadek
@Xenoth: Masz rację z tą amatorką i Ekstraklasą. I masz rację z tym, że w Legii też amatorka ma miejsce - wiem o tym, też mnie ona #!$%@? strasznie. Ale może tu przeze mnie przemawia moja osobista niechęć do bucowatego i aroganckiego Błaszczykowskiego ale mam poczucie że gdyby tak on się nie rządził i nie upychał gdzie się da braciszka i wujaszka to Wisła jeszcze dałaby radę się podźwignąć. A przynajmniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Koleś jest odpowiedzialny za sukces finansowy i konsekwentnie to realizuje. lepiej było te kilka lat kopać się po czole za hajs z ekstraklasy i spaść do 1 ligi, niż wspinać się do niej z samego dna za pieniądze sponsorowane przez lokalną mleczarnię .