Wpis z mikrobloga

@Nemrod: Widocznie pomaga skoro już nie słyszymy o spektakularnych stratach ma tyłach, ja wiem, że ruscy to #!$%@? ale to jest wojna i jeśli coś jest stare ale działa to znaczy, że nie jest złomem

Gdy ukraicy dostają stare btr albo t72 od Polski to piejecie z zachwytu jaka to potężna pomoc a ten sprzęt jest tylko trochę młodszy od tego pociągu

#!$%@? mnie takie podejście najzwyczajniej na świecie, tam pracuje
@Aquamen: No tylko jest różnica w tym, co chcesz osiągnąć. Do zestrzelenia lecących rakiet potrzebujesz bardzo dobrego radaru i dobrych rakiet. Moskwa tego np. nie miała. Tam wystarczyło wystrzelić 7 rakiet, żeby 2 dosięgły celu, bo przestarzały sprzęt potrafił śledzić wyłącznie 5. Ile rakiet potrafi śledzić ten pociąg? Czołgi nie działają w ten sposób. Są przeznaczone do walki pancernej. Ten pociąg nie będzie się raczej strzelał z pociągiem przeciwnika.
@Nemrod: Nie mów tego temu pociągowi bo widocznie jest jak bąk i dopóki nie wie, że nie powinien latać bo ma za małe skrzydła to dalej lata i ma w dupie takie gadanie xD
@Aquamen: No tak, bo to jest bardzo sensowny sprzęt wojenny i to my jesteśmy debilami, bo taki pociąg krawaty wiąże i usuwa ciąże. Albo po prostu wyciągnęli z zajezdni pojazd minionej ery i zrobili kilka fotek dla plebsu, że jesteśmy tacy super, bo mamy pociąg pancerny. Nasi by mogli wyprawić na Morze Czarne ORP Błyskawica, żeby tam pozamiatał.